Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Po hokeji príde futbal: Jún bude nabitý, doplní ho Joj s európskym šampionátom z Česka!

Máj bude patriť hokeju, v júni si na svoje prídu fanúšikovia futbalu.

Niekoľko mimoriadne atraktívnych futbalových zápasov prebehne aj na slovenských obrazovkách v priebehu júna. Ako prvá sa na rad dostane Liga majstrov a jej veľký finálový zápas, ktorý sa odohrá 6. júna na berlínskom olympijskom štadióne Olympiastadion Berlin. Na tomto mieste sa roku 1936 konali Letné olympijské hry v mene propagandy nacistického režimu.

14. júna čaká dôležitý zápas slovenskú reprezentáciu, ktorá sa po dlhšej pauze znova ocitne v kvalifikačnom ošiali na EURO 2016. Čaká ju súboj s Macedónskom, hrať sa bude na našom domácom trávniku.

O deň na to 17. júna už v susednom Česku odštartujú prvé zápasy Majstrovstiev Európy vo futbale hráčov do 21 rokov. Len tesne sa na tento turnaj nekvalifikovala slovenská dvadsaťjednotka, ktorá si spočiatku svojimi výkonmi získavala priazeň fanúšikov a potom ju celú pochovala škandálmi, ktoré prenikli na verejnosť. Šampionát však bude atraktívny aj pre slovenských divákov už len preto, že sa koná v Českej republike a bojovať o titul budú aj domáci.

ME do 21 rokov k tomu kompletne prebehnú aj na slovenských obrazovkách, keď práva kúpila komerčná Joj. Podľa našich informácií sa turnaj chystá vysielať na menšej Pluske, ktorá odvysiela väčšinu zápasov.

Čítať viac...
Nahor