Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Upútavky

Po dlhšom čase je tu nový televízny kompilát! Joj v dlhom spote odhalila marcové premiéry

Joj do hlavnej sezóny vstupuje aj mimoriadne dlhým promom na marcové filmové premiéry.

Ostrá časť jarnej sezóny sa pomaly začína. Aj keď v ostatných rokoch už televízie idú programovo naplno neraz aj skraja roka, čo sa potvrdilo i tento rok, už tradične je obchodne najdôležitejšou časťou jari obdobie od marca do mája, na ktoré sa televízie primárne pripravujú. Platí to aj o výbere večerných filmov, keď si najsilnejšie tituly nechávajú televízie práve na tieto mesiace.

Po dlhšom čase sa pritom do televízneho proma dostal veľký kompilát, ktoré posledne televízie vo veľkom nasadzovali počas vianočných sviatkov. Ten najnovší avizuje práve hlavné filmové premiéry na marec, a to z ponuky komerčnej dvojky.

Do kompilátu Joj vybrala štyri filmové premiéry, budúci mesiac odvysiela druhé pokračovanie filmu Kingsman: Zlatý kruh (2017), v ktorom sa objavili viaceré hviezdy Taron Egerton, Colin Firth, Julianne Moore, Halle Berry, Channing Tatum alebo spevák Elton John, hororovú fantasy komédiu Tajomstvo domu s hodinami (2018), emotívny romantický triler s Kate Winslet Hora medzi nami (2017) a veľkovýpravný ruský vojnový film T-34 (2018), ktorý označuje názov legendárneho tanku.

Joj plánuje filmy nasadzovať naďalej na sobotné večery, kde sú nosnými práve premiérové snímky. Od konca marca k tomu bude filmom patriť už aj nedeľný večer, keď by 22. marca do finále aktuálnej série mala dôjsť nedeľná rodinná šou V siedmom nebi.

Čítať viac...
Nahor