Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Po Divokých koňoch štartuje kampaň aj na Búrlivé víno! Predstavuje sa Maštalír

Vínna sága Markízy sa pokúsi vzkriesiť sledovanosť posilou v podobe Tomáša Maštalíra, televízia ho už tlačí v kampani ku šiestej sérii.

Ešte minulý týždeň nasadila Joj do vysielania prvý teaser k druhej sérii Divokých koní a od tohto pondelka začína s promovaním svojho hlavného denného seriálu aj Markíza. Ako už tradične novú sériu Búrlivého vína avizuje prostredníctvom vyše minútového spotu, v ktorom odhaľuje zápletky z prvých častí novej sezóny. Viac o deji prvých častí Búrlivého vína a Divokých koní v tomto článku.

Hlavnou novinkou jesennej série seriálu je medializovaný príchod Tomáša Maštalíra. Ten mal podľa prvých informácií pôvodne obohatiť zostavu seriálu Kukučka, nakoniec ním televízia posilnila klesajúce Búrlivé víno. V seriáli stvárni brala Karola Kramera, Richarda prezývaného Riči. Viac o jeho postave na konci článku.

Práve okolo Maštalíra sa hýbe kampaň k šiestej sérii Búrlivého vína. Motív prvého spotu znie: „Návrat k láske, ku koreňom, k vínu a k rodine…“ Televízia aj naďalej v upútavkach pripomína, že je Búrlivé víno najobľúbenejším seriálom.

Markíza už v spomínanom prome avizuje návrat Búrlivého vína na pondelok 17. augusta. V rovnaký deň sa vrátia aj Divoké kone. Podľa prvých plánov rátal líder so štartom šiestej série denného seriálu až o týždeň neskôr 24. augusta, nakoniec rozhodnutie zmenil.

O postave Tomáša Maštalíra v Búrlivom víne
Riči je suverénny, sebaistý dobrodruh, ktorý miluje rýchle motorky tak, ako miluje rýchly život. Riči je vyštudovaný právnik, ale má talent a dar prispôsobiť sa akýmkoľvek podmienkam. Jediný problém má s vecami, s ktorými vnútorne nesúhlasí. Čestný, spravodlivý, a áno, je tak trochu aj pôžitkár.

Peniaze pre Ričiho nikdy nič neznamenali. Pre neho je najväčšou hodnotou život sám. Slnko, voda, hory. A sloboda na motorke. Riči je pravým opakom uhladeného a mocibažného Karola. Je drzý, arogantný, na počkanie sa pobije v krčme. No pod drsnou škrupinou má dobré srdce. Riči sa nebojí, vždy povie pekne nahlas, čo si myslí, nestráca nadhľad a nikdy si neodpustí vtipný komentár.

Do Vínneho prichádza po desiatich rokoch. Desať rokov nevidel ani svojho brata Karola. Prichádza za ním, lebo potrebuje pomoc. S bratom sa rozišli kvôli rozdielnym morálnym postojom.  Skôr ako sa Riči dostane do reality, zažije románik, ktorý navždy zmení jeho život. Cestou do Vínneho stretne tajomnú neznámu Milicu. Nepovedia si mená, nehovoria o minulosti a obaja prepadnú silnej a osudovej láske.

Čítať viac...
Nahor