Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Po 22.12. – Komédia storočia vs. finále Paneláku vs. športový galavečer

Markíza – S tebou mě baví svět – 20:30
Každoročná „pánska jazda“ troch otcov sa po zásahu razantných manželiek stáva niečím ako materskou školou v zimnej prírode. Aj keď je to pre mužov poriadna čiara cez rozpočet, nepodliehajú panike, lebo sú presvedčení, že ich výchovné metódy spoľahlivo predstihnú metódy matiek. A počas spoločného pobytu troch mužov so šiestimi deťmi na horách sa ukáže, že sú skutočne lepšími pestúnmi ako ich mamy, najmä ak práve tie nie sú v dohľade. Mužské výchovné metódy sú veľmi svojrázne a vyvolávajú plno zmätkov a úsmevných situácií.

Joj – Panelák finále 14. série – 20:30
Michal je na Marcela poriadne nabrúsený. Ako sa skončí jeho návšteva u človeka, na ktorého žiarli? Julka zistí pravdu o tom, v akom stave je ich rekonštruovaný dom. Pre Zdenka nastávajú krušné chvíle. Terezka zisťuje, že v každej panelákovej rodine je dusná atmosféra, všetci sa hádajú. Ingrid nenašla pod stromčekom náramok. Urobí Jakubovi cirkus pri štedrovečernom stole?

Jednotka – Športovec roka – 20:20
Moderujú Marcel Forgáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval, na režisérsku stoličku zasadne Peter Ňunéz. „Aj keď sme prišli o najväčšieho partnera po minulé roky, podporili nás partneri, ktorí figurujú v iných našich projektoch. Vďaka nim môžeme všetko priblížiť divákom a urobiť večer na dôstojnej úrovni. Skupina Desmod a Svetlana Rymarenko sú prvými dvomi hviezdami, ktoré teraz spomeniem. Vystúpia v prenose, ktorý trvá 80 minút,“ povedal generálny riaditeľ B&D s.r.o. Roman Šmotlák.

Jednotlivci (Top 10 v abecednom poradí)
Dominika Cibulková (tenis)
Marián Gaborík (hokej)
Marek Hamšík (futbal)
Martina Hrašnová (atletika)
Anastasia Kuzminová (biatlon)
Peter Sagan (cestná cyklistika)
Matej Tóth (atletika)
Erik Varga (športová streľba)
Erik Vlček, Juraj Tarr (obaja rýchlostná kanoistika)
Adam Žampa (alpské lyžovanie)

Tímy (Top 3 v abecednom poradí)
Družstvo strelkýň v skeete
Futbalisti SR
Hliadka 3xC1 vodných slalomárov

Čítať viac...
Nahor