Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Pluska sa s filmom v piatok dotiahla na Naj dedinku, v sobotu si držala náskok Markíza

Pluske vyšiel záver pracovného týždňa, v sobotu sa už pred ňu dostali Doma aj Dajto.

V piatok uviedla Jednotka druhé pokračovanie letnej šou Naj dedinka. Oproti štartu si novinka pohoršila v 12+ o takmer jeden rating, stále však udržala vysoko nadpriemerný výkon s podielom nad 18 %, v skupine 12 – 54 prekročila hranicu 12 %. V tejto skupine, na ktorú cielia komerčné stanice, jednoznačne vyhrala Markíza s filmom Láska je láska a vlažným výkonom 20 %, Kosti na Joj príliš nežiarili s podielmi nad 13 a 15 %.

Jojku však významne doplnila Pluska, ktorá sa s filmom Herbie: Na plný plyn dotiahla aj na Naj dedinku a s podielom nad 12 % zaznamenala jeden zo svojich najlepších výkonov v histórii. Dajto mohlo byť spokojné s výkonom snímky Crusoe a podielom blížiacim sa k 6 %, seriály na Dome získali len vlažné výkony okolo 3 %.

V sobotu si jasné postavenie lídra udržala Markíza s filmom Vrahúni, ktorý sa podielovo dotýkal 24 percent. Spokojná však mohla byť aj Joj, ktorá ponúkla multireprízový film Divoké kočky, no získala staničný nadpriemer na úrovni 17 %. V sobotu už Plus zaostávala, keď film Pobrežná hliadka: Havajská noc získal len podiel okolo 4 %, nadpriemer získala Doma s romantikou Navždy zamilovaná a podielom 6 %, Dajto teší stúpajúci štandard sobotného krimi slotu s NCIS, prvé dve časti získali podiely nad 4 %.

Čítať viac...
Nahor