Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Plus výrazne mení prime-time! Prinesie aj známu reality šou o ľuďoch žijúcich v odpadkoch

Druhá najsledovanejšia stanica Joj Group chystá od budúceho týždňa novinky. Niektoré vyplývajú zo zmien na hlavnom kanáli, inými stanica reaguje na výkonnosť slotov.

Nielen Doma, ale aj Pluska prinesie zmeny v prime-time. Tú prvú diváci postrehnú už v pondelok (28. apríla), kedy na čas 21:25 zaraďuje stanica britskú reality šou Najväčší zberači, v origináli známu ako Britain´s Biggest Hoarders. Ide o dokumentárnu reality šou o patologických zberačoch trpiacich obsedantno-kompulzívnou poruchou. „Sú závislí na predmetoch, ktoré zbierajú a nosia domov, aby ho zmenili na veľké, páchnuce smetisko, kde zdravý človek nedokáže žiť. Ničia tým život sebe aj svojim rodinám a blízkym, ktorí ich opúšťajú, pretože sa nechcú večne brodiť v odpadkoch. Najhoršie obídu ich deti, ktoré končia v detských domovoch. V rozvinutých krajinách sveta poznačila táto choroba už desiatky miliónov domácností,“ píše televízia v anotácii k reality šou.

V pondelky tak Pluska končí s dvojslotom kriminálok CSI. Zmena nastáva pravdepodobne so zaradením nového akčného seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. na Jojku v rovnakom čase. Pluska však absenciu kriminálky vynahradí v stredy, kedy na neskorší čas odsúva akčné filmy. Tým sa príliš od ôsmej nedarilo, diváci Plusky si na nový žáner po zrušení dvojslotu Kostí nezvykli. Teraz sa kriminálky vracajú, ako v pondelky tak v stredy bude Plus o 20:30 vysielať sériu CSI Las Vegas. Akčné filmy sa presunú na čas 21:25 kedy budú alternovať premiérové Kosti na hlavnom kanáli Joj Group. S kriminálkami pokračuje Plus v utorky a štvrtky, v oba dni od 20:30 uvádza série CSI Miami, CSI New York ostáva v programe po vypadnutí z pondelňajšieho večera vo štvrtok o 21:25.

Pluska prinesie zmenu aj cez víkend. V prime-time končí s magazínom Svet zázrakov, ktorý doteraz vysielala o 19:55. Namiesto neho zaradí známy seriál o odhaľovaní kúziel Odhalené tajomstvá mágie a kúziel, ktorý už vysielala aj na Jojke. Vďaka tomuto formátu vo večernom programe Pluska posúva štart svojho prime-time už na 19:40. Seriál sa bude vysielať v soboty aj nedele, k dispozícii je 13 častí. Svet zázrakov ostáva naďalej v premiére v nedele okolo 11:30, reprízové diely zaradila stanica aj na soboty popoludní po 14:00.

Foto: ilustračné, dailymail.co.uk

Čítať viac...
Nahor