Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

PLUS v januári mení nastavenie piatkového večera a prinesie hneď niekoľko noviniek

Stanica Plus plánuje od januára iba menšie úpravy, tie hlavné zasiahnu piatkovú ponuku. V jesennej štruktúre tam JOJ vysielala najmä spevácku show X Factor USA, neskôr pribudla tanečná show MoveUp! Výsledky sledovanost však ukázali, že piatok patrí paradoxne k najslabším článkom ponuky Plusky. Stanica však počas aktuálnej sezóny dosahuje nadpriemernú sledovanosť, ktorá sa pravidelne pohybuje nad 5%-ným podielom a viackrát sa dostala aj nad 6% a odskočila tak od konkurenčných staníc Doma a Dajto a často sa dokáže dostať aj pred verejnoprávnu Jednotku.

Od januára ponúkne Pluska v piatkové večery návrat akčných legiend – zaradí filmovú sériu Rocky so Silvestrom Stallonem – diváci v januári postupne uvidia filmy Rocky 1 až Rocky 4. Druhé piatkové pásmo obsadí seriál Mafstory, ktorý sa tak bude vysielať v stredu aj v piatok.

Rocky-II

 

V januári sa na obrazovky PLUS vrátia show Takešiho hrad, Ninja Factor, Vytunuj mi fáro, či Faktor strachu, vysielať sa budú prevažne cez víkendy. Plus však pripravuje aj viacero atraktívnych seriálových premiér. Priaznivci seriálu Dexter sa dočkajú premiérovej VI. série. V slovenskej premiére Pluska v januári uvedie napríklad aj seriál American Horror Story. Rovnako v slovenskej premiére odvysiela aj XXIIII. sériu kultového seriálu Simpsonovci. Nové premiérové časti postupne nasadí aj pri seriáloch CSI Las Vegas a CSI New York, ktoré bude vysielať v prime time. Do prime timu Plusky sa vráti aj seriál Kosti, ktorý tam úspešne vysielala v prvej polovici jesene každú stredu v prime time.

american_horror_story

 

Veľa noviniek uvidia na Pluske priaznivci dokumentov. Stanica rozšituje dokumentárne vysielacie okná najmä počas vílendu. Utorkové večery budú patriť premiére seriálu Druhá svetová vojna v HD. Cez víkendy bude novými časťami pokračovať seriál Ice Road Truckers, novinkami budú dokumentárne série Tajomstvá histórie a Gigantické presuny. Pokračovať by mal aj magazín Svet zázrakov a denne diváci aj naďalej uvidia spravodajstvo KRIMI, ktoré si na Pluske získalo veľa divákov a pravidelne dosahuje podiely nad 10%.

Čítajte aj: Stanica Doma od januára – aké novinky chystá?

 

Čítať viac...
Nahor