Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

JOJ posunula štart novej show Move Up! Začne o týždeň neskôr

O dva týždne 1. novembra (pôvodne televízia avizovala štart na 25. októbra) štartuje na Pluske nová tanečná show, v ktorej si skupina The Pastels bude hľadať nového člena. JOJ poodhalila, ako bude show vyzerať a do vysielania Plus a JOJ nasadila prvé upútavky. Zdá sa, že nepôjde o žiadnu lacnú záležitosť. Réžie show sa ujal Jeffo Minařík, ktorý režíruje aj aktuálne najsledovanejší program na trhu Česko Slovensko má talent. Minařík je známy ako režisér, ktorý nerád robí lacné show. A Move Up! lacná zrejme nebude.

Pozrite si video:

Show Move UP! bude Plus vysielať každý priatok večer o 20.30 hod., americký X Factor sa presunie až za show o 22.00 hod. Diváci show uvidia aj v sobotu na hlavnej stanici JOJ. Celkovo by sa malo odvysielať 8 častí – 6x castingy, 1 semifinálové kolo a finále. A o čom show bude?

Move up je tanečná súťaž pre mladých ľudí, ktorí sa svetu neboja ukázať svoj talent. Do Move up sa mohli zapojiť tanečníci akýchkoľvek tanečných štýlov, ktorí majú viac ako 15 rokov. O ich ďalšom osude v súťaži rozhoduje porota zložená z členov The Pastels na „veľkých“ televíznych castingoch. Hlavná cena je splneným snom každého tanečníka. Víťaz Move up získava automobil Volkswagen Up!, honorovanú zmluvu na 7 777 EUR a navyše atraktívny výlet priamo do mekky tanca – Los Angeles.

Generálnym partnerom show je Orange aj vďaka ktorému táto show vznikla.

 

Foto: JOJ

Čítať viac...
Nahor