Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Piatok prekvapivo vyrovnaný, Veľký balík dotiahol komédiu Markízy aj Milujem Slovensko! Oteckovia na čele dňa

V piatok sa hlavné stanice televíznych skupín dostali na podobnú úroveň, Oteckovia naďalej v trháku.

PIATOK: Veľký balík oproti minulotýždňovému prepadáku o niečo podrástol. Šou si polepšila o približne pol ratingu, keď si ju malo pozrieť 5,4 % divákov s podielom 14,5 %. Naďalej však ostala v hlbokom podpriemere. Svojich konkurentov však dotiahla. Milujem Slovensko na Jednotke v repríze uhralo 5,6 ratingu s podielom 15,5 %, Kameňák 4 na Markíze dosiahol totožný rating s podielom tesne nad 16 %. Programom stúpal podiel na trhu v závislosti od dĺžky, najkratší bol Veľký balík, najdlhšia, prirodzene, komédia. V 12+ dokonca Veľký balík viedol s 370-tisíc divákmi, Milujem Slovensko ich malo o takmer 15-tisíc menej. Štvrtý Kameňák sledovalo 265-tisíc divákov.

Slabý výkon novinky Veľký balík kompenzovala Plus, ktorej Strašidelný dom vyskočil až cez 9 %, Doma taktiež zabodovala, s filmom Protiklady sa priťahujú dosiahla podiel cez 7 %. Počiatok na Dajto prekročil 4 %, kriminálky na Wau postupne uhrali vyše 4 % a následne dvakrát pod 4 %.

Podvečer Oteckovia pokračujú vo vlastnom trháku, dosiahli rating až 9,5 % s podielom 33 %. Predbehli už aj Televízne noviny, ktoré zaostali o desatinu ratingu pri podieli pod 29 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala len 13 %, Noviny šli cez 23 %. Opäť však mali správy Joj najviac divákov z celého dňa, celkovo takmer 585-tisíc, Televízne noviny šli pod 550-tisíc. V komerčnej cieľovke všetky programy dňa predbehli Oteckovia.

Čítať viac...
Nahor