Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Piatkový večer aj bez futbalu ovládol Merčiak, lídrom Jednotka! Markíze sa už tretí Kameňák odrazil od dna

Trojkou bola Joj so Všetko, čo mám rád, ktoré kleslo paradoxne mimo konkurencie futbalu.

Jednotka si udržala vedenie v piatkový večer aj bez futbalových Majstrovstiev sveta. Jednodňovú pauzu využila na krátky návrat Čo ja viem, ktoré jej malo atakovať rating 5,5 % s podielom pod 18 %. Markíza odvysielala aj tretí z trilógie pôvodných Kameňákov, nezopakovala už výbuchy z prvých dvoch týždňov, keď uhrala rating 5 % s podielom okolo 17 %. Stále však ostala v podpriemere. Joj klesla šou Všetko, čo mám rád, ktorá jej porástla pred týždňom aj popri futbalu, šla pod 5 ratingov s podielom cez 15 %. Všetko, čo má Ander rád už uhralo 18 %.

Profesionáli na Plus šli cez 7 %, nasledovné Taxi uhralo cez 5 %. Vyššie bol Parker na Dajto s podielom 6 %, fitlm Svadba nebude, a basta! na Doma šiel okolo 5 %. Wau uhral Dr. House s podielom pod 5 %, následne už padla pod 2 a nad 1 %.

Rodinné prípady podvečer Markíze priniesli podiel okolo 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala vyše 13 %. Televízne noviny prekročili 24 %, ratingovo ich preskočili Noviny, ktoré podielovo šli pod 25 %. Celkovo ich videlo 420-tisíc divákov, Televízne noviny 345-tisíc. Noviny sa zároveň stali spoločne s Počasím Markízy najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke, v celkovom publiku ich zas predbehlo len Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor