Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Piatkový nečakaný zvrat: Susedské prípady raketovo rástli, TN-ky pred Novinami!

V piatok sa podvečerné čísla prvýkrát od začiatku roka významne otočili.

Zo dňa na deň zmena. Po takmer dvojmesačnom trápení v accesse aj so správami Markíza minulý piatok rástla a otočila nepriaznivý vývoj sledovanosti. Susedské prípady jej totiž medzi štvrtkom a piatkom narástli až o 7 podielových bodov, keď prekročili 20 %. Doteraz sa pritom pravidelne hýbali v hlboko podpriemerných vodách. Moja mama varí lepšie ako tvoja už zaostala, šla nad 18 %.

Podobný vývoj nastal aj v spravodajskej časti večera. Televízne noviny po štvrtkovom mimoriadne slabom výkone poskočili na 26,7 %, pričom porazili Noviny, ktoré podliezli v podieli 24 %. Hlavné spravodajstvá sa k sebe začali približovať už pred časom, Joj však nakoniec opäť odskočila.

S hlavným programom očakávane vyhralo Milujem Slovensko, v komerčnej cieľovke prekročilo 20 %. Medzitýždenne si polepšila Svokra na podiel 17,5 %, Iron Man 3 na Joj šiel nad 16 %. Farebný závoj na Plus uhral vyše 6 %, Neuveriteľný Hulk na Dajto 6 % podliezol. Spečatené bozkom na Doma sa prehuplo cez 5 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali okolo 2,5 %. Markíza vyhrala po čase prime-time, strata na Joj v týždni ostala vysoká.

Čítať viac...
Nahor