Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

PI 27.9. – Reality šou vládnu večeru

Počas piatkového večera až šesť českých a slovenských staníc zaradilo do svojej večernej ponuky formáty reality šou. V oboch krajinách si v nasadení hlavné reality ťaháky konkurujú.

Po 21:30 sa na slovenských obrazovkách už tradične proti sebe postavia noví hrdinovia Vyvolených a dobrodružstva-chtiví farmári. Tí majú plnú hlavu nových pomocníkov, pričom hlavne Peter im na Farme poriadne lezie na nervy. Vyvolení medzi seba taktiež museli prijať novú posilu, do domu prišli štyria misionári, ktorí na začiatku šou odišli na školenie. Marekova prítomnosť rozdeľuje Vyvolených na dva tábory, Maju zas trápi Marcelov blízky vzťah k novým dievčatám. Atmosféru nezlepšuje ani stavbyvedúci Tomáš, ktorý si užíva svoju moc až príliš. Na Pluske sa už o 20:30 začne po tretí raz veľké kastingové hľadanie najlepšieho speváckeho talentu v Amerike v tretej sérii šou X Factor. Na svoju šancu čakajú veľkí adepti na výhru, ale aj tí, ktorých by porota najradšej z pódia odviedla v doprovode ochranky.

České stanice reality súboj zvedú už krátko po ôsmej. Nova ponúka ďalší pohľad do českých domácností, v ktorých sa na istý čas vymení hlava rodiny v reality šou Zámena manželiek. Napriek tomu, že novú šiestu sériu šou pôvodne plánovala nasadiť až začiatkom roku 2014, spravila tak ešte túto jeseň. Konkurovať sa jej bude snažiť Prima s duelom Vyvolených, dennú rekapituláciu prinesie Prima LOVE o 22:35.

 

Čítať viac...
Nahor