Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pevnosť Boyard prvýkrát od štartu porástla, s Našimi bola vyrovnaná! Prekvapila Nekonečná láska

Stredajší súboj sa zastabilizoval pod úrovňou siedmich ratingov na oboch staniciach, Boyard prilákal späť niektorých stratených divákov.

Túto stredu viedli Markíza a Joj vyrovnaný boj. Pevnosť Boyard prvýkrát od štartu nestagnovala alebo neklesla, keď oproti minulému týždňu stúpla o necelý rating na 6,6 % s podielom 19 %. Naďalej je vlažná, nepotvrdila však problémový pád spred týždňa. Šou sa drží neďaleko svojich čísel zo štartu, kedy ju sledovalo 7,2 % divákov. Naši boli s prvou časťou s Markízou vyrovnaní, dosiahli rating 6,8 % pri podieli 18,5 %. Druhý diel klesol na šestku s podielom pod 18 %. Opäť neuspelo Super Karaoke, ktoré uhralo hlbokých 12 %, Farma bola vo vedení s podielom nad 21 %.

Na menších prekvapila Nekonečná láska, ktorá sa vyšvihla na podiely 7 a vyše 8 %. Telenovela na jeseň posilnila, na jar predvádzala rozpačité výkony a patrila k najslabším večerným telenovelám Doma. Plus s filmom Za nepriateľskou líniou 3 – Kolumbia atakovala 6 %, Dajto s filmom Nočný let prekročilo 3 %. Vtierka Castle na Wau podliezla 3 %, CSI Miami a Klamári uhrali 3,5 %.

Podvečer Rodinné prípady získali nadpriemerných 24 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja bola vlažná výkonom 15,5 %. Televízne noviny dosiahli 27 %, Noviny s obdobným ratingom uhrali podiel pod 25 %. V celkovom publiku viedli o vyše 100-tisíc divákov, s Najlepším počasím patrili v tejto cieľovke k najsledovanejším programom dňa, v 12 – 54 bolo na vrchole Najlepšie počasie s takmer ratingovým náskokom pred Počasím Markízy.

Čítať viac...
Nahor