Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pevnosť Boyard padá Markíze stále viac, začína byť problémom! Naši späť vo vedení, Super Karaoke prepadákom

Joj si so sezónnymi novinkami nepolepšila, najviac jej fungujú dobre známe programy.

Pevnosť Boyard padá do kritických čísel. Šou medzitýždenne stratila vyše pol ratingu, keď ju malo sledovať 6,2 % divákov, v podieli atakovala 18 %. Pre Markízu ide o sklamanie, nakoľko na jar dokázala podobné výkony dosahovať s výrazne lacnejšou Chart Show. Tú má pripravenú aj pre túto sezónu. Naši sa túto stredu dostali späť do vedenia, prvú časť malo sledovať 7 % divákov s podielom cez 19 %, druhá klesla na rating 6,4 % s podielom 18,5 %. Komediálny seriál si medzitýždenne s prvou časťou o málo polepšil, oproti nástupu tretej série však stráca.

Liga majstrov brala na Jednotke obom komerčným televíziám, u mladých divákov dosiahla ratingy okolo 4,5 s podielmi pod 13 a okolo 16 %. V druhej polovici večera Farma klesla na podiel 18 %, spadlo aj Super Karaoke, ktoré malo uhrať podiel iba pod 11 %. Podobným prepadákom bola v stredu aj ďalšia sezónna novinka Nebezpečné vzťahy, ktoré mali uhrať iba 12 %. Boli až trojkou na trhu. V utorok sa im darilo viac výkonom cez 18 %.

Nekonečná láska na Doma šla pod a cez 6 %, Za nepriateľskou líniou na Plus prekročilo 5 %. Film Hellboy: Zlatá armáda na Dajto šiel pod 5 %, Kosti na Wau uhrali štvorku. Nasledujúce CSI Miami klesli cez dve percentá, Klamári stúpli na 4 %.

Podvečer Rodinné prípady atakovali 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 18 %. Televízne noviny prekročili 26 %, Noviny s pol ratingovým náskokom podliezli v podieli 26 %. Najsledovanejšími programami dňa sa v oboch hlavných cieľovkách stali Najlepšie počasie a Noviny.

Čítať viac...
Nahor