Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pevnosť Boyard klesla na najslabší výkon, Naši pred ňou s oboma časťami! Farma lídrom, na menších najvyššie Profesionáli

Joj už túto stredu odvysielala epizódu Super Karaoke so skupinou Desmod, ktorú avizovala minulý týždeň, napriek nárastu ostala v hlbokom podpriemere.

V stredu ostávajú televízie s hlavným programom na podobnej úrovni. Joj sa tentokrát podarilo byť lídrom už s oboma časťami komediálneho seriálu Naši, ktorí síce medzitýždenne mierne klesol s prvým dielom pri ratingu 6,5 % a podieli 19 %, rástol však s druhou epizódou, ktorá prekročila rating 6,5 % pri podieli 20,5 %. Celkovo si seriál pozrelo vyše 310 a 305-tisíc divákov. Pevnosť Boyard túto stredu spadla na zatiaľ najslabší rating od návratu 6,1 % a podiel takmer 19 %. V celkovom počte divákov mala o niečo navrch s 340-tisíc divákmi.

Liga majstrov sa na Jednotke hýbala na úrovni nad 200 a takmer 190-tisíc divákov s podielmi okolo 10 a 12 % v univerzálnej cieľovke. V komerčnej cieľovke to bolo o dva podielové body menej na každý polčas. V druhej polovici večera jasne viedla Markíza, Farma atakovala 22 %, Super Karaoke prepadlo výkonom nad 12 %. Joj po minulotýždňovom omyle, keď pustila nesprávnu epizódu relácie, už odvysielala časť so skupinou Desmod.

Na menších staniciach sa naďalej najviac presadzujú Profesionáli na Plus, v stredu podliezli 8 %. RoboCop 1 atakoval 4 %, Nekonečná láska bola na Doma značne vyššie s podielmi pod a nad 6 %, Zóna úniku na Dajto uhrala 4,5 %. Wau bola hneď za Doma s kriminálkami Vtierka Castle a CSI Miami, ktoré sa hýbali pod 5 a na takmer 4,5 %, Klamári podliezli 4 %.

Rodinné prípady prekročili 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 17 %. Televízne noviny sa dostali pod 25 %, Noviny s obdobným ratingom tesne prekročili 24 %. Celkovo si ich vybralo vyše 575-tisíc divákov a stali sa s náskokom najsledovanejším programom dňa, Televízne noviny sledovalo vyše 490-tisíc divákov. V komerčnej cieľovke bolo na vrchole Najlepšie počasie pred hlavnými správami Joj a Markízy.

Čítať viac...
Nahor