Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Partička sa vráti až na dvoch staniciach – jedna ponúkne reprízy a jedna novinku!

Partička patrila k úspešným projektom Markízy, ktorú si obľúbili najmä mladší diváci. Stanica však rozhodla o zastavení nakrúcania a odvtedy svojim divákom ponúka iba reprízy. V tomto roku Partičku niekoľkokrát vysielala stanica Fooor.

Polnišová, Miezga, Jakab, Kemka, Latinák a Dangl sa však z obrazoviek nestratia ani v roku 2014. Reláciu Partička tento raz divákom ponúkne ďalšia zo staníc Markíza Group – stanica Dajto, ktorá ju bude vysielať každý pracovný deň o 15.30 hod. a o 18.50 hod. Tvorcovia a predstavitelia Partičky však pripravujú aj premiérový projekt, ktorý bude pod názvom Kukátko vysielať konkurenčná JOJ. Podľa našich informácií ho bude vysielať raz do týždňa už od konca januára. Kukátko sa tak stane akýmsi neoficiálnym pokračovaním úspešnej Partičky, ktorej hlavní protagonisti menia televízne dresy Markízy za farby TV JOJ. Napríklad pre Petru Polnišovú to bude jediná aktuálna úloha na slovenských obrazovkách.

[quote]„Dva byty na rovnakom poschodí. Dve samostatné bunky. Usporiadaná rodina versus traja mladí nájomníci. Môžu byť toto dobrí susedia? A chcete odpoveď? Nie! Nemôžu! Zábavná – humorná šou o susedoch, v ktorej herci nikdy nevedia čo im vymyslíte vy, diváci.“ takto predstavil novú show Kukátko samotný Dano Dangl.[/quote]

Formát Kukátko sa v roku 2013 premiéroval ako divadelná verzia v štyroch slovenských mestách (Piešťany, Košice, Prešov, Spišská Nová Ves) a podľa dostupných informácií zaznamenal priaznivý ohlas publika. Ako ho prijmú diváci uvidíme až po jeho televíznej premiére.

foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor