Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Paródie z Kredenca vytočili ďalšiu osobnosť: Tvrdé slová za zosmiešnenú Chart Show!

Paródia na Chart Show predsa len neostala bez odozvy.

Kým v prvej sérii sa voči paródiám v skeč šou mali ohradiť tváre Markízy Zlatica Puškárová či Kveta Horváthová, tento raz si herci kritiku vypočuli z iných radov. Konkrétne si ju vyslúžili za kontroverznú paródiu na aktuálnu hudobnú šou lídra Chart Show, ktorá sa v Kredenci objavila pred dvoma týždňami.

Napriek tomu, že sa reakcia očakávala skôr od Zdeny Studenkovej pre jej parodickú verziu Mrenu Zastudena, ktorej tvorcovia Kredencu poriadne naložili, hercom sa ozval niekto iný. Vlastnú paródiu si až príliš k srdcu mal zobrať svojský Jožo Ráž, ktorého stvárnil Juraj Kemka. Práve on priznal, že spevák scénku s humorom neprijal a názor si nenechal pre seba. „Nebudem hovoriť, čo si o tom myslel Jožo Ráž, lebo to by nebolo veľmi vhodné na kameru, ale asi pochopíte, čo asi povedal,“ uviedol pre Smotánku Kemka.

Ďalšie kritické reakcie sa však k tvorcom Kredenca dostať nemali. Neurazil sa, podľa všetkého, ani Ján Plesník, ktorého rovnako sparodoval pred týždňom Kemka. O tom, ako to bolo s kritikou zo strany Horváthovej a Puškárovej herci hovoriť nechcú. „Viem, že chcete zo mňa vytiahnuť niečo, aby bol prúser,“ vyhla sa odpovedi Zuzana Šebová.

Juraj Kemka si vychutnal paródiu na Joža Ráža a pieseň Voda, čo ma drží nad vodou
kemka raz cardas sou kredenc

Čítať viac...
Nahor