Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Paródiu na Studenkovú v Kredenci poriadne prehnali: Narážky na sliepku po záruke! (video)

Zdena Studenková pozná svoje kvality a akýkoľvek žart nepríjme. Nedávno sa o tom presvedčil aj kajúci sa Sajfa. Bude na rade Polnišová?

Po zvláštnej atmosfére s paródiou na Kvetu Horváthovú či správarov Televíznych novín môže partičku z Kredenca postretnúť hnev hereckej osobnosti. Zdena Studenková je známa svojím sebavedomým vystupovaním, pričom si zo seba len tak žarty robiť nenechá. To, čo jej vyviedli herci skeč šou Markízy, tak môže byť na jej vkus prisilná káva.

Herečka sa stane najbližšiu stredu hosťom Chart Show, no v paródii na hudobnú reláciu pod názvom Čardáš šou si ju na paškál zobrala už tento pondelok Petra Polnišová. Tvorcom Kredenca nestačilo, že dali Studenkovej nelichotivú prezývku Mrena Zastudena, nehýčkali ju ani v priebehu paródie. Najkontroverznejšie momenty prišli pri parodovaní súťaže s ochutnávaním neznámych pokrmov. Tam nechali dvojníčku Studenkovej ohrýzať jej vlastnú luxusnú značkovú kabelku, no ešte ďalej zašli pri ochutnávke parodovaného Ibiho Majgu. Ten si totiž najprv nahmatal Studenkovej ruku so slovami: To je kuracie chladené zadné, po záruke.“ Zuzana Šebová v úlohe dvojníčky Adely Banášovej ostrý žart dokonala: Predné, neuhádol si.

Viacerí už s napätím očakávajú, či dnes už herecká legenda na ostrú paródiu zareaguje. O tom, akú silu môže mať hnev Zdeny Studenkovej, sa v ostatnom čase presvedčil moderátor Sajfa, ktorý kauzu s herečkou uzavrel na nedávnom galavečere OTO. Studenková sa k aktu zmieru vyjadrila aj v ostatnej Smotánke, kde situáciu opäť brala s plnou vážnosťou a okomentovala ju veľavravným vyjadrením: „Som rada, že to zobral vážne. Ja si myslím, že predsa len aj Sajfa dozrel a je treba trošku rozlišovať aj v tomto malom slovenskom šoubiznise ‚Who is who‘,“ povedala.

Paródiu na herečku už v pondelok avizovali viaceré bulvárne médiá. S otázkou, či sa nebojí hnevu známych osobností parodovaných v Čardáš šou, oslovil Nový čas Dana Dangla. Ten vníma aj túto paródiu v prvom rade ako zábavu. „Humor z Kredenca ne­uráža, ale snaží sa zabaviť. A hlavne, umelci, ktorí sa objavujú v našom Kredenci, sú natoľko veľké osobnosti, že humor na svoju adresu berú, respektíve by mali brať skôr s úsmevom ako urážlivo,“ vyjadril sa. Či však bude minimálne Zdena Studenková veľkorysá voči tomuto humoru, sa ukáže už čoskoro.

Paródia na Chart Show – Čardáš šou

Čítať viac...
Nahor