Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Zostava moderátorov Novín Joj bude opäť kompletná: Parišková plánuje návrat do hlavných správ!

Nad chorobou ešte nevyhrala, čoskoro by sa však opäť mala objaviť na obraze najsledovanejšieho programu televíznej dvojky.

Aneta Parišková sa chce čoskoro vrátiť na televízne obrazovky. Dlhoročná moderátorka spravodajstiev slovenských televízií iba uprostred mája oznámila boj s rakovinou, keď jej bol diagnostikovaný Non-Hodgkinov lymfóm.

Moderátorka hneď začala postupovať liečbu formou chemoterapie, ktorá jej zabrala, keď pred časom oznámila, že sa nádor zmenšuje. Mezdičasom ju stihli lekári pustiť aj domov, pričom v chemoterapii pokračuje.

Ide už o druhú moderátorku hlavnej spravodajskej relácie Joj, ktorá v ostatných rokoch bojuje s vážnou chorobou. Nateraz oba prípady budú mať aj podobný optimistický priebeh.

Po Adriane Kmotríkovej sa aj Aneta Parišková chystá krátko po diagnostikovaní vážneho ochorenia vrátiť na obraz. Informoval Život. Moderátorka by mala v obmedzenom režime čoskoro opäť nastúpiť do kresla hlavných Novín Joj, ktoré sú v ostatných týždňoch opäť najsledovanejšou hlavnou spravodajskou reláciou v krajine.

Parišková išla iba pred pár dňami v dôsledku účinkov chemoterapie dohola. Po návrate na obraz Joj by mala moderovať v parochni.

Čítať viac...
Nahor