Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák už pozná svoje predbežné miesto! Vrátiť by sa mohol o mesiac

Joj v cenníku reklamy na február odhaľuje predbežné plány.

Nemálo diskutovaná téma Panelák a jeho budúcnosť by pomaly mohla po množstve otázok začať ponúkať aj odpovede. Joj už zverejnila cenník reklamy na február, kde odhaľuje svoje aktuálne myšlienky ohľadom pozície seriálu pre túto jar.

Joj s 15. sériou Paneláku ráta podľa cenníka na čas po Divokých koňoch o 21:30, čím by ho posunula do času, v ktorom prakticky začínal. Mnoho detských divákov, ktorých Panelák má, by s týmto presunom mohlo mať značný problém. Práve pre týchto divákov sa kedy seriál posunul z času 21:15 na 20:15. Panelák by tak končieval po pol desiatej a neskôr. V prípade Farmy, kde sa taktiež zhromaždilo nemálo detí, vydržali diváci sledovať reality šou až do jedenástej.

Podľa cenníka uvedie odštartuje Joj 15. sériu Paneláku v pondelok 2. februára. Seriálu by podľa aktuálneho nastavenia tvorila v prvý deň konkurenciu komédia Slnko, seno a erotika, v ďalších dňoch pravdepodobne ešte reality formáty Zámena manželiek a Svokra.

Denný seriál by sa mal na obrazovky vrátiť v pondelok 2. februára. Vystriedal by celebritnú šou Sladký život, ktorá by sa tak o 21:30 len rozbehla a stabilne by sa umiestnila o šiestej podvečer. Do tohto času pri tom počas januára Joj presúva premiérové Nákupné maniačky, je otázne, či v prípade ich úspechu, ich televízia vráti späť na štvrtú poobede.

Čítať viac...
Nahor