Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák už pozná definitívny dátum štartu. Joj o diváka zabojuje kontroverziou!

Televízia už zverejnila dátum štartu 15. série Paneláku, ktorá od úvodných častí prinesie kontroverziu.

Panelák sa vráti na obrazovky od začiatku februára. Joj už v aktuálnych plánoch potvrdila, že štart novej série je naplánovaný na pondelok 2. februára. Televízia zároveň potvrdila úmysel nasadiť seriál na čas 21:40. Viacerým fanúšikom seriálu sa tento vysielací čas nepáči, už teraz je totiž jasné, že by v takom prípade museli pri obrazovke zotrvať minimálne do 22:45. Seriál má pri tom mnoho detských divákov, práve pre nich bol seriál presunutý v začiatkoch z času 21:15 na 20:15.

Seriál, okolo ktorého sa v ostatných mesiacoch čoraz viac sťahujú mračná, sa podľa všetkého už  naposledy pokúsi zabojovať o divákov. Kým v minulosti tvorcovia vymýšľali veľké kampane, menili žáner seriálu či jeho spracovanie, teraz pôjde Joj po kontroverzii.

Televízia chystá expresný návrat postavy Milana Kordiaka do seriálu a to bez toho, aby musela angažovať jeho tvár Alexandra Bártu. Ten by sa do Paneláku podľa zmluvy s Markízou ani len na obraz ani vrátiť nemohol a tak sa rozhodli tvorcovia seriálu využiť archívne zábery a Kordiaka jednoducho dostrihnúť. Dodnes populárna postavička seriálu sa má objaviť na pohrebe Jakuba Švehlu. „Strihači ho strihli z častí, ktoré boli natáčané v minulosti. Tak, ako sa objaví na Švehlovom pohrebe, tak bol v prvej sérii na pohrebe svojho otca,“ povedal zdroj Novému Času.

V televízii aktuálne vrcholí aj príprava kampane pre seriál. Do vysielania by s ňou mala vyrukovať v najbližších dňoch, na propagáciu 15. série Paneláku má už len dva týždne. Ani kampaň by pri tom nemala byť zrovna nenápadná. Práve naopak, podľa našich informácií aj tu tvorcovia stavili na kontroverziu.

Čítať viac...
Nahor