Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Panelák sa už s druhou epizódou vrátil k priemeru, Búrlivé víno však opäť kleslo

Búrlivé víno odskočilo Paneláku iba na rozdiel 6 percentuálnych bodov.

Pred štartom ostrej jesennej sezóny je zatiaľ súboj hlavných seriálov Markízy a Joj vyrovnanejší ako na jar. Napriek tomu, že Panelák oproti úvodnej časti 14. série klesol a uhral podiel 20 %, Búrlivé víno si nedokázalo polepšiť oproti pondelňajšiemu poklesu a naopak stratilo ďalšie desatiny, keď v utorok získalo podiel len 26 %. Tento raz bola Jednotka so šou Nikto nie je dokonalý iba priemerná, keď reprízovú časť sledovalo cez 7 % divákov pri obrazovke v cieľovke 12 – 54 a okolo 9 % v 12+.

V rovnakom čase hrali svoj odvetný zápas v play-off Ligy majstrov hráči Slovana proti Bate Borisov. Duel už nevysielala RTVS ale Digi Sport. Sledovanosť síce nie je k dispozícii, zápas však pravdepodobne oslabil najsilnejšie stanice.

Väčší odstup si neudržala Markíza od Joj ani po 21:40. S filmom Neľútostná pomsta totiž získala podiel len 21 %, Vtierka Castle však taktiež dieru do sveta televíznych podielov neurobila, keď sa prehupla cez hodnotu 14 %.

Wau už počas leta po skončení pôvodného seriálu Nevinní nasadila do vysielania americkú reality šou Šéf v utajení, ktorá bude tvoriť pilier jej prime-time programu aj na jeseň. Podľa našich informácií sa zatiaľ v pondelok a utorok pohybovali výkony programu od 2 do 2,5 %. Oproti Nevinným ide o malý nárast. Dajto s filmom Môj sused zabijak získalo podiel okolo 6 %, Šiesty zmysel na Dome získal podiel 3 %. Kriminálky CSI na Plus sa pohybovali na úrovni okolo 5 a 6 %.

Čítať viac...
Nahor