Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák sa po svojom návrate neujal: Joj prichádza s prvou zmenou!

Seriál svojich niekdajších divákov späť neprilákal.

Na svoje 15. narodeniny sa Joj rozhodla oživiť jej najväčšiu seriálovú značku Panelák, ktorý bol s jej hlavným večerným programom spojený nepretržite sedem a pol roka. Pôvodne denný seriál vrátila ako týždenný projekt, keď ho umiestnila na stredy v dvoch častiach za sebou.

To už však čoskoro nebude platiť. Panelák sa po aktuálnej týždennej pauze spôsobenej hokejom vráti v stredu 17. mája v oklieštenej podobe. Joj ho napriek podpriemerným výkonom ponecháva o 20:35, uvedie už však iba jednu epizódu.

Zmena nastáva v ďalšom programe, kedy Joj vyhodí neúspešný sitkom Dovidenia, stará mama a po Paneláku zaradí filmy. Uvedie napríklad Mafiánovcov, ktorí jej pri premiére uspeli, neskôr zmení žáner s premiérovým vojnovým trilerom Oko v oblakoch. V programe ostáva Prison Break, postupne sa však zosúva už k polnoci.

Panelák ešte len čaká príchod veľkej posily. Televízia mala ešte pred štartom série dohadovať návrat herca Alexandra Bártu, ktorý stvárňoval jednu z najznámejších postáv Milana Kordiaka. Jeho príchod do seriálu oznámila až nedávno. Objaviť by sa mal ešte v tejto sérii.

Čítať viac...
Nahor