Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák odštartuje 14. sériu „superepizódou“! Známy je aj štart a nasadenie federálnej Show Jana Krausa

Veľká prvá epizóda Paneláku najnovšej série si vyberie svoju daň na konci týždňa.

Fanúšikovia Paneláku sa svojho seriálu dočkajú týždeň po štarte konkurenčného Búrlivého vína a televízia si pre nich pripravila prekvapenie. Podľa informácií uvedených v najnovších programových plánoch chystá Joj odštartovať 14. sériu „superepizódou“, čo znamená, že jej dĺžka by mala dosiahnuť približne 90 minút, čo je dvojnásobná dĺžka štandardného dielu.

VIDEO: Pozrite si televíznu kampaň ku štartu 14. série Paneláku

Televízia tak formálne neodvysiela dve epizódy za sebou, veľký prvý diel 14. série dostal názov „Krkavčia matka“, celkovo ide o 1179. epizódu seriálu. Prakticky však tvorcovia pravdepodobne spojili dve epizódy pod jeden diel, nakoľko vo štvrtok podľa programových plánov televízia Panelák vynechá, čo by minutážou zodpovedalo odvysielaním štyroch klasických dielov za týždeň. Vo štvrtok 28. augusta Joj odvysiela o 20:30 film Neserte nám pestúnku. Prekrývať sa pri tom nebude iba s Búrlivým vínom, ale aj pilotnou epizódou piatej série Farmy. Prečítajte si viac. V ďalšom článku nájdete prvú výpravnú upútavku k Farme 5.

Definitívne potvrdený je aj deň prvého federálneho dielu Show Jana Krausa a taktiež jej časové nasadenie. Už skôr sme avizovali, že najmä Prima chce s Krausom obsadiť stredajší slot približne o 21:30, čo potvrdila aj letným nasadením repríz na tento čas a definitívnym opustením piatkového večera. Joj taktiež začala na talkshow budovať návyk, vysiela ju však až po 22:30. Prvý diel česko-slovenskej Show Jana Krausa odvysielajú televízie v stredu 27. augusta po 21:30. Joj ani Prime zatiaľ letné reprízy počas stredajších večerov nefungujú. Viac si o Show Jana Krausa na Joj a Prime prečítajte tu.

Čítať viac...
Nahor