Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák nástup Búrlivého vína nestihne! Oba seriály už televízie promujú, stavili na odlišné emócie! (videá)

(AKTUALIZOVANÉ o upútavky Paneláku) Joj už začína promovať novú sériu Paneláku, odštartuje pri tom neskôr ako Búrlivé víno. Televízie v kampaniach na ich najsilnejšie tituly stavili na rozdielne emócie.

Markíza zdôrazňuje pohodu a rodinnú atmosféru, Joj v Paneláku opäť priostrí. Najsledovanejšie slovenské televízie už odštartovali teasingové kampane na ich najsilnejšie tituly, pričom každá chce divákov zaujať inými emóciami.

Panelák sa dočká túto jeseň už svojej 14. série, pričom sa zdá, že televízia nebude šetriť dramatickými dejovými linkami. Promo k novej sérii je postavené na konkrétnych zápletkách, ktoré majú napínavý charakter. Televízia zároveň priamo stavia na dráme, keď zobrazuje rôzne situácie, ktoré „sa môžu zmeniť na poriadnu drámu.“

V jednom z teaserov sa kľúčová postava, Ivana, s plačom lúči so životom, v druhom obľúbeného Masláka sleduje neznámy muž s revolverom. Tretí teaser sa vracia ku svadbe Jakuba a Ingrid, ktorá nemusí skončiť happy endom. Teasingy majú dĺžku približne 30 sekúnd. V kampani už televízia odhaľuje štart novej série, Panelák sa na obrazovky vráti v pondelok 25. augusta. Všetky upútavky aktuálnej kampane k Paneláku nájdete na konci článku.

Promo na 14. sériu Paneláku – Maslák

O týždeň skôr, v pondelok 18. augusta, odštartuje 4. séria Búrlivého vína. Tú Markíza promuje úplne odlišne ako Joj svoj Panelák. Žiadna dráma, ale pokojné prostredie viníc, pomalé zábery a rodinná atmosféra umocnená spoločným pózovaním usmiatych kľúčových postáv pred kamerou. Viac sa o kampani dozviete a všetky upútavky nájdete v tomto článku.

Veľká upútavka na štvrtú sériu Búrlivého vína

Aj keď televízie nasadili kampane na ich najsilnejšie tituly v prakticky totožnom čase, Panelák nástup Búrlivého vína nestihne. Seriál Markízy si získal náskok jedného týždňa, Joj mu bude počas prvých štyroch dielov novej série čeliť najmä Rodinkou úžasných. Panelák aj Búrlivé víno by sa mali narozdiel od jari vysielať súbežne od pondelka do štvrtka.

Promo na 14. sériu Paneláku – Ivana

Promo na 14. sériu Paneláku – Jakub a Ingrid

Promo na 14. sériu Paneláku – Maslák

Čítať viac...
Nahor