Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák naštartoval nový začiatok už včera, nečakane narástol!

Napriek tomu, že Joj vráti Panelák do pôvodnej podoby spred pár rokov až od pondelka, nábeh si tvorcovia urobili už pri včerajšej štvrtkovej epizóde. Andy Kraus naznačil návrat dramatického Paneláku už včera, seriál nečakane narástol.

Paneláku sa včera podarilo dosiahnuť jeden z najlepších výkonov ostatných mesiacov. Podľa našich informácií si ho pozrelo 8,2 % divákov (rating) pri podieli 22,7 %. Ide prakticky o rekordný výsledok, ak Panelák túto sezónu vyskočil k ôsmim percentám, dosiahol výkon spravidla o desatinu nižší. Väčšinou sa však pohyboval okolo 7 – 7,5 %, v slabších dňoch sa jeho výkony pohybovali okolo 6,5 – 7 %. V ostatnom čase k tomu čoraz častejšie padal pod hranicu 20 % s podielmi okolo 18 – 19 %, na začiatku jarnej sezóny si držal výkony aspoň na úrovni 20 – 21 %.

Andy Kraus vo včerajšom článku na Joj.sk avizoval, že mohutne promované zmeny v Paneláku a jeho návrat do niekdajšej podoby, odštartuje už o epizódu skôr. „Už vo štvrtok sa začnú veci diať tak, aby sme v pondelok nezačínali z nuly. Nezačína to v pondelok, ale bude iba pokračovať to, čo začneme dnes. Všetky scénky dnes budú končiť dramaticky,“ vyjadril sa včera Kraus.

Búrlivé víno na Markíze si však udržalo svoj nadpriemerný výsledok. Tento týždeň síce nezažíva najlepšie obdobie, v utorok aj vo štvrtok neprekročil hranicu 30 %, včera ju však podliezol iba o pár desatín. Po pol desiatej si pozíciu lídra udržala Markíza s Rodinnými prípadmi, skončili však v podpriemere stanice s výkonom pod 22 %. Premiéroví Profesionáli získali pre Joj podiel nad 18 %.

Čítať viac...
Nahor