Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák naďalej stráca, seriál sa začína trápiť! Chart Show v repríze vyhrala

Hlavným staniciam napriek absencii silného futbalu diváci v stredu nepribudli.

Panelák po úspešnom návrate na obrazovky pravidelne stráca. Seriál si nepolepšil ani po uvoľnení futbalovej konkurencie, ktorá aj minulý týždeň zatlačila sledovanosť komerčných staníc, pričom dokonca ešte o čosi klesol s ratingami 5,5 a pod 5 % a podielmi cez 16 a 15 %. V podieli na trhu si medzitýždenne mierne polepšil vďaka menšiemu počtu divákov pri obrazovke, to isté sa podarilo aj Chart Show, ktorá uhrala takmer totožný rating ako pred týždňom vyše 6,5 %, no podiel jej stúpol nad 21 %. Zaradila pritom reprízovú časť. Farma v neskoršom čase prekročila 26 %, sitkomu Dovidenia, stará mama sa naďalej nedarí, mal sa hýbať len okolo desiatky.

Z ďalších staníc snímka Firma na Jednotke šla v 12+ nad 9 %, Krvavé diamanty na Plus podliezli v komerčnej cieľovke 7 %. Rovnaký share uhrali aj Vymenené životy na Doma, Nekonečná láska získala 6 %. Niet cesty späť na Dajto prekročilo 4 %, Wau s kriminálkami podliezla 4 a až 6 %.

Rodinné prípady sa podvečer tesne prehupli nad 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 15 %. Televízne noviny šli cez 24 %, Noviny zas pod 25 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie, do čela prime-time sa vrátila Markíza.

 

Čítať viac...
Nahor