Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák môže prvýkrát pokračovať aj cez prázdniny: Po neúspechu zmení vysielací čas!

Joj podľa všetkého potiahne seriál aj v letných mesiacoch.

Návrat Paneláku sa stal jednou z udalostí jarnej sezóny, ktorá však očakávanú sledovanosť nepriniesla. Seriál po pár častiach padol do podpriemeru, v ktorých sa trápi dodnes. Televízia čoskoro uzavrie len prvú dvadsiatku epizód z novej série, pričom zvyšné časti podľa všetkého odvysiela v lete.

Joj totiž avizuje Panelák aj v čase, kedy ho v stredu o 20:35 vystrieda seriálová novinka Pravá tvár. Tá sa, ako sme vás ako prví informovali, dostane na obrazovky od 14. júna. Joj od tohto dátumu odsunie Panelák na 21:45, pričom bude pokračovať vo vysielaní jednej epizódy za týždeň.

K téme: Joj si prvý z pripravených seriálov nechala na leto: V júni odštartuje Pravá tvár! Prečítajte si podrobnosti

Ako v prípade Paneláku, tak aj pri Pravej tvári platí, že v prípade, ak bude chcieť televízia dovysielať všetky pripravené časti ešte v letnej sezóne, bude musieť seriály vo vysielaní zdvojiť. V júni ich avizuje iba na stredy.

Po rôznych letných štruktúrach, ktorým v minulosti dominovali akvizičné seriály, reality šou či zábavné relácie, sa zdá, že tento rok stavia televízie na pôvodné rodinné seriály. Markíza chce vykryť celý prime-time počas pracovných dní Búrlivým vínom, ktoré má v pláne vysielať od pondelka do piatka o 20:30. Joj zas na leto odložila spomínaný nový seriál Pravá tvár a podľa všetkého aj Panelák.

Čítať viac...
Nahor