Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Panelák a jeho šance na návrat: Kraus v tom má jasno!

Televízia si necháva pootvorené zadné dvierka, ako to vidí autor seriálu?

Panelák končí no o definitívnom konci zatiaľ nechce hovoriť nikto. Samotná Joj pripúšťa možnosť, že by sa seriál mohol v budúcnosti v novej podobe vrátiť na obrazovky.

Otec seriálu Andy Kraus však takúto možnosť zo svojho pohľadu nevidí reálne. Nikdy nehovor nikdy, ale ja s týmto variantom nerátam,“ povedal pre Eurotelevíziu. Denný seriál zaplnil Krausovi väčšinu pracovného času a mnoho projektov tak muselo čakať.

Už dnes sa pri tom hovorí o tom, že by Kraus mohol začať pracovať na novom dennom seriáli. Sám sa však do takejto práce zatiaľ nehrnie. Minimálne rok-dva by som si chcel dať od denných seriálov pokoj. Keby som sa mal ešte niekedy do nejakého denného seriálu pustiť, radšej úplne od začiatku,“ hovorí.

V roku 2016 bude dennou seriálovou novinkou Joj projekt Danice Halákovej ZOO. Už na jeseň 2015 bude mať televízia len jeden denný seriálový projekt – Divoké kone. Markíza ráta naďalej s dvomi daily seriálmi – Búrlivým vínom a novinkou Kukučka. Krausovým prvým projektom po skončení Paneláku bude komediálny seriál Dvojičky. Chcú byť iné, dočítate sa tu.

Šance na návrat Paneláku sú tak minimálne. Kým Kraus tento variant odmieta prakticky definitívne, televízia nahlodala fanúšikov skrytým odkazom vo finálovej upútavke. Napriek tomu, že hlas Petra Rúfusa o hovorí, že „miesto, kde to žije, navždy zatvorí svoje brány“, hneď za tým postava Masláka dodáva, že „nič nie je isté“.

Čítať viac...
Nahor