Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Páli vám to nakoniec na Pluske nepôjde, Joj štartuje Ochrancov a sobotnú novinku

Joj aj Plus dostávajú úplne nový program v podvečernom čase. Pozrite si prehľad zmien.

Dve najsledovanejšie televízie Joj Group menia svoj program v podvečerných časoch a to ako cez týždeň tak cez víkend.

Joj dnes štartuje svoju novinku od tvorcov Súdnej siene Ochrancovia, v ktorej budú odborníci riešiť spory úplne novým spôsobom – mediáciou. Formát je okrem toho omnoho výpravnejší ako Súdna sieň, natáča sa nielen v stabilnom ateliéri, ale aj exteriéroch, v seriáli si zahrajú  v rámci epizódnych úloh aj známe tváre.

Včera, v nedeľu 2.3., odštartovala Joj od 18:00 vynovenú podobu jej stabilnej relácie Nové bývanie. Ešte pred pár mesiacmi nebolo jasné, či sa po svojej dlhšej prestávke do programu s novými časťami vráti. Súťažná šou Cena je správna, ktorá Nové bývanie minulú sezónu nahradila, však reláciu nedokázala v sledovanosti zastúpiť, po spojení so spoločnosťou Tipos ju televízia pri nízkom záujme divákov vysiela v nedeľu o 17:30.

Od tejto soboty v čase o 17:00 štartuje akvizičnú novinku Prekvapenie. Pôjde o americkú reality šou, v ktorej Howie Mandel, známy porotca amerického Talentu, spolu so svojím tímom zorganizuje akékoľvek prekvapenie. A to nielen príjemné, ale aj nepríjemné. „Chcete niekomu poďakovať za nezištnú pomoc či záchranu života? Vyjadriť vďaku a lásku svojim učiteľom a rodičom? Požiadať niekoho o ruku alebo, naopak, sa s ním rozísť? Alebo len celkom vtipne oznámiť svojmu zamestnancovi, že má padáka?“ znie časť anotácie k programu. Reality šou pôjde v týždennej periodicite.

Na Plus mali byť počas pracovného týždňa náhradou za ukončený seriál Klan po 18:00 premiérové epizódy kvíz šou Páli vám to. Televízia sa však na poslednú chvíľu rozhodla urobiť zmenu a v pondelky až piatky o 18:25 zaraďuje reláciu Vytunuj mi fáro. Śou pokračuje aj vo svojom tradičnom čase v nedeľu predpoludním. V soboty na Pluske končia premiérové Nákupné maniačky a ruší sa aj naplánovaná repríza Dedičstva, od 18:00 do 20:00 Plus vrátila do programu kriminálku CSI New York, ktorú v tomto čase vysielala pred pár mesiacmi. V nedele pokračuje v čase o 18:00 Pluska s filmami.

TV JOJ
pondelok – piatok: 18:00 Ochrancovia (premiéra)
sobota: 17:00 Prekvapenie (premiéra), 18:00 Profesionáli
nedeľa: 18:00 Nové bývanie (premiéra)

PLUS
pondelok – piatok: 18:25 Vytunuj mi fáro
sobota: 18:00 CSI: Kriminálka New York
nedeľa: 18:00 filmy

Čítať viac...
Nahor