Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Padla prvá klapka štvrtej série Susedov: Na svete sú prvé fotografie z príprav nových častí!

Televízia koncom októbra podľa plánu spustila výrobu Susedov, nakrúcanie prebieha v plnom prúde.

Noví Susedia už vznikajú. V stredu 1. novembra padla prvá klapka pokračovania komediálneho seriálu, ktorý sa v rokoch 2006 a 2007 stal televíznym fenoménom. Markíza stihla s výrobou začať po desiatich rokoch od ukončenia seriálu, ktorý sa dosiaľ dožil celkovo troch sérií a 51 epizód.

O návrate Susedov sa špekulovalo už roky. Podľa médií bolo pokračovanie seriálu už neraz na spadnutie, nakoniec k tomu došlo v tomto roku. Tvorcov seriálu, Petra Marcina a Andyho Krausa, spojil po rokoch odchod Krausa z Joj, pre ktorú pracoval desať rokov. Po tom, čo sa jeho cesty s Marcinom rozišli, priniesol v roku 2007 na Kolibu námet k dennému seriálu Panelák, ktorý naštartoval úspešné obdobie komerčnej dvojky. Od konca Paneláku v roku 2015 však Kraus úspešný projekt televízii nepriniesol. Prepadol sitkom Dovidenia, stará mama, nové časti Paneláku a sklamaním nakoniec skončili aj Dvojičky.

Kým prvé tri série Susedov spoločne režírovali Peter Marcin a Tomáš Jančo, pod nové časti sa režisérsky podpíše Marcin s Milošom Volným. Ten v minulosti pracoval aj na Paneláku či Búrlivom víne. Byty Susedov aktuálne vyrástli v ateliéroch NAD v Bratislave, ich vynovenú podobu môžete vidieť v prvých fotografiách.

Dej seriálu Susedia po desiatich rokoch oživí nová postava v podobe Dominiky Richterovej, ktorá si zahrá mladú susedu Andrejku. „My sme všetci tak okolo 40 až 50, tak si myslím, že taká mladá drzá dvadsiatka tomu môže dať nový náboj, môžu vďaka tomu vzniknúť nové situácie,“ povedal pred časom k novej postave Andy Kraus v Reflexe.

 

Čítať viac...
Nahor