Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stredajšie čísla: Padesátka lídrom, nečakaný prepad Novín! (DOPLNENÉ o výkony Markízy)

V článku sú doplnené čísla Markízy.

Joj sa po pondelku podarilo vyhrať aj druhý večer týždňa. V stredu ju k víťazstvu doviedla česká komédia Padesátka, ktorá tesne prekročila 8 ratingov a v podieli mala uhrať 25,5 %. Markíza ponúkla premiéru Najsilnejšie puto 2, príbeh s delfínom však prepadol s podielom pod 16 %. Televízia pravdepodobne stavila na snímku pre úspech premiéry prvého filmu, v období Vianoc však tento žáner diváci odmietli.

Medzi menšími boli najvyššie Vymenené životy s podielom cez 7 %, Aljaška v plameňoch na Dajto uhrala 7 %. Plus po Profesionáloch s podielom pod 7 % uviedla film Banánový Joe, uhrala s ním share pod 5 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2 – 2,5 %.

Víťazom spravodajského súboja sa stali Televízne noviny, ktoré poskočili na podiel pod 26 %, Noviny zo dňa na deň prepadli na podiel pod 20 % (12 – 54). Správy RTVS sa vrátili na svoj lepší štandard v 12+ s podielom 16,5 %. Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja šla cez 17 %, vo svojom čase bola lídrom. Koleso šťastia totiž neuspelo s podielom len tesne nad 14 %.

Joj napriek neúspechu so správami vyhrala večer, jej náskok na Markízu mal byť takmer trojpercentný. Najsledovanejším programom dňa bolo podľa všetkého Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor