Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Otto Berg už aj v Trnave!

Predajná sieť exkluzívneho pánskeho oblečenia Otto Berg sa rozširuje. Najnovšia pribudne v Trnave.

Už 22. 8. 2015 sa v Trnave otvorí historicky prvá predajňa exkluzívneho pánskeho oblečenia Otto Berg. V tento deň sa po prvýkrát otvorí verejnosti veľkolepý komplex City Arena. Tešiť na tento deň sa môžu nielen futbaloví fanúšikovia, ktorí tak budú môcť spoznať moderný futbalový štadión zodpovedajúci európskej úrovni, ale aj nadšenci príjemných nákupov. City Arena totiž spojí futbal s moderným obchodným centrom a multiplexom kín.

“Na otvorenie našej prvej predajne v Trnave sa veľmi tešíme,” povedal marketingový riaditeľ značky, Michal Pilip, “City Arena považujeme za skvelú príležitosť práve aj pre našu značku. Veríme, že páni po alebo pred príjemným futbalovým zážitkom využijú čas na nákup v našej predajni, kde nájdu oblečenie na akúkoľvek príležitosť a akýkoľvek deň.”

Otto Berg odštartuje veľkolepo so zaujímavou otváracou akciou. Každý, kto si v termíne od 22. do 28. 8. kúpi oblek alebo voľnočasové sako, dostane ho so zľavou 20 eur a navyše mu bude v prípade potreby poskytnutá bezplatná úprava oblečenia na mieru. “Okrem toho zákazníkom ponúkame kolekciu džínsov za špeciálnu uvádzaciu zľavu – 40 % z pôvodnej ceny a predpredaj jesenných búnd v zľave od – 30 do – 50 %,” informoval Pilip.

Okrem predajne v Trnave možno oblečenie značky Otto Berg zakúpiť na troch predajných miestach v Bratislave – v Avion Shopping Park, Polus City Center a Shopping Palace Bratislava.

Čítať viac...
Nahor