Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia udržali vysoké čísla v priebehu celej prvej série, finišovali na štyridsiatke! Večer v tesnom vedení Inkognito

Markíza sa s Oteckami trafila do čierneho, mimoriadne vysoké podiely na trhu si denný seriál udržal v priebehu celých vyše piatich mesiacov.

Oteckovia sa pre túto sezónu s televíznymi obrazovkami rozlúčili. Markíza uzavrela prvú sériu mimoriadne úspešného denného seriálu, s ktorým sa jej podarilo dosahovať podiely na trhu ako v časoch jej väčšej slávy. V priebehu série sa seriál dostal až k úrovni 40 %, ktorú viackrát aj prekročil, no hlavne sa na nej udržal až do samotného finále prvej série. Potvrdil to aj s jej poslednou časťou, ktorú malo sledovať 7,2 % divákov s podielom 39,6 %.

Večer bolo v tesnom vedení Inkognito, ktoré ratingovo prekročilo 6 % s podielom pod 20 %, Dobre vedieť sa malo dostať na 6 ratingov s podielom 19 %. Následná repríza Dobre vedieť podliezla 18 %, Joj náhle stúplo Sedem, ktoré bolo prvý raz v sezóne lídrom, podielovo šlo cez 19 %.

Na menších staniciach Tajný agent na Dajto uhral share cez 6,5 %, Wau sa darilo s kriminálkami, ktoré sa hýbali pod 6, nad 5 a až na takmer 7 %. Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo podiely medzi 5 – 5,5 %, Plus s filmom X-Men: Posledný vzdor dosiahla 5 %.

Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja vyprevadila Oteckov, ktorí ju zrazili v celej sezóne do hlbokých podpriemerov, na letnú pauzu podielom iba cez 10 %, Televízne noviny mali ísť pod 28 %. Noviny atakovali 21 %, opäť mali viac divákov, spolu takmer 415-tisíc, Televízne noviny si malo pozrieť necelých 380-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor