Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia si na svoj štart nakoniec počkajú do septembra, Farma odštartuje už v auguste!

Markíza už zoficiálnila svoj prvý septembrový program.

Oteckovia si nakoniec na svoj štart budú musieť počkať. Kým Markíza vo svojich prvých plánoch avizovala návrat seriálu s druhou sériou ešte v auguste, nakoniec po dennom hite tak skoro siahnuť nemusí a celý tento mesiac ponecháva podvečer Rodinné prípady, ktoré jej zväčša fungujú priemerne či nadpriemerne. Oteckov tak do vysielania vráti až začiatkom septembra.

Prvým z hlavných jesenných programov Markízy, ktorý sa dostane do vysielania, tak bude Farma. Televízia plánuje jubilejnú desiatu sériu reality šou plnú zmien odštartovať tak, ako už býva zvykom, a to vo štvrtok, pričom to stihne ešte v auguste.

Markíza so štartom Farmy ráta vo štvrtok 30. augusta, urobí tak po prekvapivo repríze Dobre vedieť, ktoré jej toto leto nefungujú. Farma tak bude mať pri svojom nástupe podľa všetkého slabý nábeh.

Farma pre tento rok pripravila absolútne zmenený koncept, ktorý môže reality šou zlomiť väz, alebo naopak, pritiahnuť ďalších divákov. Do šou okrem klasických súťažiacich naverbovala aj celebrity, mení sa taktiež samotný priebeh šou a podmienky, v ktorých budú musieť súťažiaci existovať. Viac o novom koncepte Farmy v tomto článku. Mení sa aj moderátorka, Kvetu Horváthovú vystrieda Evelyn.

Čítať viac...
Nahor