Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia s novým rekordom, blížia sa už k podielovej 40-tke! Šťastný domov opäť na číslach Extrémnych premien

Vlci, naopak, zažili absolútne fiasko, o 20:35 podľa všetkého definitívne končia.

Markíze po pondelku išla karta aj v utorok. Stále väčšiu silu ukazujú podvečerní Oteckovia, ktorí sa stabilne odrazili od ratingovej deviatky a aktuálne častejšie atakujú až 11 %. V utorok pritom zaznamenali nový najlepší rating po štarte, keď vystrelili až na 11,6 %, pričom v podieli zaznamenali absolútny rekord s mimoriadnym výkonom až 38 %. Aktuálne tak mimo športových prenosov dosahujú najvyšší podiel na trhu práve Oteckovia, ktorí za sebou zanechávajú aj Teleráno. Moja mama varí lepšie ako tvoja mala atakovať 15 %.

Darilo rovnako aj Šťastnému domovu, ktorý v minulosti patril k nevýrazným formátom Markízy. Šou s Janou Hospodárovou opäť napodobnila výkon minuloročných Extrémnych premien, keď sa priblížil svojmu maximu ratingom 9 % a podielovo prekročil 25 %. Vlkom, naopak, stále viac padajú čísla, keď sa najnovšie prepadli na absolútne dno. Ratingovo sa hýbali už len okolo 3,5 % a podielovo len nad 10 a takmer 12 %. Joj od marca avizuje Vlkov v stredy okolo 22. hodiny po Prázdninách, utorky ostávajú otázne. Proti štartu Najväčšieho víťaza uvádza televízia miesto Vlkov komédiu Návrh. Aktuálne však Joj začala s kampaňou na nový komediálny seriál Semafor, ktorému by mohli patriť práve utorňajšie večery.

Medzi menšími stanicami zabodovala opäť Doma so seriálom Matky a dcéry a podielmi okolo 7 a nad 9 %, Záhada na Aljaške na Plus dosiahla 5,5 %. Dannyho dvanástka na Dajto prekročila 3 %, kriminálky na Wau sa mali hýbať nad 4 %.

Televízne noviny sa v utorok hýbali okolo 29 %, Noviny len nad 20 %. Opäť však vyhrali v celkovom publiku, kde sa stali vôbec najsledovanejším programom dňa s vyše 565-tisíc divákmi, TN-ky sledovalo cez 555-tisíc divákov. V komerčnej cieľovke bezkonkurenčne valcovali Oteckovia.

Čítať viac...
Nahor