Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia na jeseň s veľkou hereckou posilou, v druhej sérii pribudne nový hlavný hrdina!

Rady Oteckov sa od novej série rozšíria, do seriálu nastúpi silné herecké meno.

Rok 2018 bude v televíznej brandži jednoznačne vystihovať denný seriál Oteckovia. Nový denný seriál Markízy, ktorý pripravila po fiasku s dennou sériou Kukučka a rovnako slabých výkonoch Búrlivého vína v podvečernom čase, televízii mimoriadne vyšiel a nechala zabudnúť na dlhé obdobie, kedy sa v podvečernom slote trápila.

Oteckovia ju vyšvihli na extrémne čísla, ktoré si drží od prvých dní vysielania až dodnes. Dokonca vo svojom priebehu seriál postupne rástol, jeho ratingové maximá tvorili výkony okolo 11 – 12 % a podielovo postupne narástol až ku 40-tim percentám. Jeho maximom ostáva výkon 44,2 % z apríla tohto roka.

Markíza po úspechu Oteckov nemala na čo čakať. Okamžite odklepla predĺženie prvej série, ktorú nakoniec potiahne do prvej polovice júna a zároveň už vo veľkom nakrúca druhú sériu, s ktorou vyrukuje od novej sezóny.

Zároveň plánuje výrazné herecké posilnenie, keď rozšíri zostavu aktuálnych štyroch oteckov o piateho člena. Podarilo sa jej pritom získať silné meno, keď do seriálu pribudne dlhoročná tvár Joj, Ján Koleník. S ním Markíza uzatvorila pre tento rok spoluprácu, po rokoch sa tak vrátil do Záhorskej Bystrice. Pracuje aj novom kratšom seriálovom projekte s pracovným názvom Autoškola.

Čítať viac...
Nahor