Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckov tento týždeň nebrzdí ani počasie, vylepšili najlepší podiel od štartu! Plus večer nečakanou dvojkou na trhu

Pred Joj sa dostala jej mladšia sestra, televízii nevyšiel seriál Semafor ani programová zmena.

Joj má v utorky opäť problémy. Televízia po neúspešných Vlkov stavila v druhý pracovný večer v týždni na nový komediálny seriál Semafor, ktorý sa však taktiež s úspechom nestretol. Tento týždeň prepadol ratingom cez 4 % a podielom necelých 12,5 %, pričom televízia už uviedla len jednu časť. Budúci týždeň je v programe naposledy, od mája ho vystrieda odložená kriminálka Za sklom.

Lídrom večera bola šou Markízy Najväčší víťaz, ktorá však taktiež nezažiarila podpriemerným výkonom necelých 6 % a podielom pod 18 %. Pripomenula sa Jednotka s Neverou po slovensky a podielom 10,5 % v komerčnej cieľovke. Po skončení Semaforu sa k tomu do pozície večernej dvojky dostala menšia stanica Plus, ktorá zreprízovala sobotnú premiéru Joj Fakjú pán profesor. Blížila sa s ňou k ratingu 3,5 % s podielom pod 12 %. Podarilo sa jej tak predbehnúť aj väčšiu sestru, keď Heslo pre presuna z pondelka na utorok bez nábehu Inkognita nedokázalo uspieť a padlo hlboko s podielom len cez osmičku. O 10 rokov mladší sa malo dostať pod 19 %.

Z ďalších staníc Križovatka smrti na Dajto uhrala okolo 5 %, telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbala okolo 4 a 5,5 %. Kriminálky na Wau mali uhrať podiely nad 3, okolo 4 a 3 %.

Ani počasie tento týždeň nevie zastaviť Oteckov v trháku, keď sa opäť dokázali dostať nad 10 ratingov, podielovo im to vynieslo nový najlepší podiel na trhu od štartu 44,4 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla podielom len pod 10 %. Televízne noviny sa ťahali ku 31,5 %, Noviny len pod 18 %. Celkovo si ich malo vybrať necelých 455-tisíc divákov, Televízne noviny mali mať cez 510-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor