Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ostrov talentovú konkurenciu nezvládol, prepadol sa ešte viac! Talent už nad tridsiatkou

Talentová šou zatlačila aj premiérové Dobre vedieť.

Šou Česko Slovensko má talent rástla. Nakoľko reality novinka Ostrov pri štarte nezafungovala, dostal ťahák Joj v stredu voľný priestor, ktorý aj využil. Druhé vydanie šiestej série sledovalo podľa našich informácií 10,2 % divákov s podielom 30,9 %. Talent sa tak dostal nad dve kľúčové hranice, ktoré pravidelne prekračovať minulú jeseň. V súčasnosti už ale tak vysoké výkony očakávať nebude. Darilo sa aj nasledujúcej zostrihovej relácii Neuveriteľné svetové talenty, premiérový diel sa mal dostať pod 23 %.

Popri talentovému večeru Joj neuspela Markíza. Ostrov stratil divákov, keď sa mal prepadnúť na 5,2 % s podielom len 15,5 %. Šou je pritom podľa všetkého najnákladnejším projektom tejto jesene a jedným z najdrahších programov lídra vôbec. Slabý nábeh ovplyvnil aj premiérové Dobre vedieť!, ktoré prepadlo s podielom pod 16 %.

Na menších doplnila slabú Markízu Doma, ktorej Vymenené životy uhrali 7,5 a 10 %. Predtým ešte vyskočili Profesionáli na Plus s podielom pod 8 %, nasledujúca Krajina strelcov uhrala takmer 6 %. Dajto s filmom Barban Conan 3: Červená Sonja šlo na 5 %, Wau podrástli kriminálky CSI nad 4 a takmer štyri percentá.

Podvečer ostáva v podpriemere Koleso šťastia, dostalo sa len nad 17 %, slabá je ale aj Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá uhrala len 15,5 %. Joj sa zatiaľ neuchytil nový podvečer, ktorý si od začiatku týždňa nevylepšil čísla. Televízia ale mala sledovanejšie hlavné spravodajstvo, v podieli Televízne noviny uhrali 26,5 %, Noviny takmer 25 %. Joj bola v stredu vysokým lídrom v prime-time, vyhrala o vyše 7 %.

Čítať viac...
Nahor