Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ostrov stratil ďalších divákov, opäť klesli Naši! Koleso šťastia už v accesse prehráva

Odchod Kolesa šťastia z podvečera prichádza včas, Markíza v tomto slote opäť prichádza o post lídra.

Nasadenie troch zábavných projektov proti sebe prináša v utorok pokles všetkým programom. Dobre vedieť! nestačí na svoje najlepšie výkony, keď ho nepustí konkurencia, vďaka čomu spadlo pod 21 %. Klesajú však aj Naši, ktorí sa nachádzajú stále viac za svojimi jarnými číslami. Tentokrát dosiahli len vlažné podiely 16 a pod 17 %. Niečo stráca aj Nikto nie je dokonalý, relácia atakovala u mladých 12 %, v 12 – 54 dosiahla na 17,5 %. Ako jediná ale bola voči výkonom vlastnej stanice v nadpriemere.

Oproti minulému týždňu od pondelka padá Ostrov, tentoraz uhral share len 18 %. Markíze tak službu nerobí ani v neskoršom čase. Rovnako sú na tom Návštevníci, ktorí uhrali len hlboko podpriemerných 10,5 %.

Na menších boli večer najprv najvyššie Profesionáli pri podieli pod 7 %, neskôr ich vystriedali Vymenené životy s podielmi nad 7 a takmer 10 %. Menšie stanice ťahali Markízu nahor, Svetový pohár v hokeji uhral najprv pod 6, neskôr už takmer 9 a vyše 10 %. Cesta do zatratenia na Plus o málo prekročila 5 %, CSI kriminálky na Wau sa zastabilizovali v nadpriemere, v utorok dosiahli podiely nad 3 a 4 %.

Podvečer sa začína situácia obracať opäť v prospech Joj. Moja mama varí lepšie ako tvoja znovu porazila súťaž lídra, uhrala podiel nad 18 %. Koleso šťastia sa dostalo na 17 %. Od budúceho týždňa bude chcieť ale Markíza značne posilniť s nástupom ôsmej série Búrlivého vína. Hlavné spravodajské relácie si viedli vyrovnane, tesne vyhrali ratingovo Noviny, v podieli šli pod 27 %, Televízne noviny pod 29 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor