Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ostrov mimo záujmu rapídne klesol: Aké sú jeho čísla v nočných hodinách?

Reality šou už nevyskakuje ani v noci.

Neúspešné jesenné reality šou Markízy a Joj už začínajú mať spoločné aj čísla sledovanosti. Okrem odsunu do nočných hodín totiž aktuálne Ostrov padá na čísla Návštevníkov a dosahuje hlboké podpriemery televízie. S dvomi tohtotýždňovými číslami spadol na úroveň pod 13 a nad 12 %, čo patrí medzi jeho najhoršie výkony. Návštevníci vedeli ísť ešte hlbšie.

Značný podielový prepad zaznamenáva Ostrov aj medzi týždňami. Pred týždňom sa ešte hýbal okolo 15 – 16 %, so stredajším dielom s Kmeňovou radou stúpol tesne nad 17 %. Pred dvomi týždňami zas stredajší diel vyskočil na 23,5 %, ďalšie dva šli nad 17 a len pod 14 %.

Práve záverečná epizóda týždňa je stále viac tá, s ktorou si niektorí diváci Ostrova vystačia. Markíze sa tak aj v tomto smere vypomstilo rozkúskovanie projektu na tri dni do týždňa, pôvodné zafinancovanie jedného z najnákladnejších projektov v jej histórii však pre ňu malo význam len v prípade, že ním zaplní viac večerov v týždni.

Po experimentovaní s reality projektami sa televízie vrátia do zabehnutých koľají. Joj pre budúci rok neavizuje žiadnu typickú reality šou, Markíza zas otvorí ďalšiu Farmu. Tá podľa jej slov nebude kontroverzná ani s nevhodným obsahom.

 

Čítať viac...
Nahor