Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Osadenstvo ZOO sa poriadne rozrastá: Potvrdená ďalšia bývalá tvár Chlapi neplačú!

Správy o hereckých prírastkoch do veľkého seriálového projektu Joj pribúdajú.

Kým o jesennej novinke Markízy Kukučka panuje doteraz viac-menej ticho, o budúcoročnom veľkom seriáli Joj ZOO sa hovorí už teraz. Po odhalení zámeru natáčať v Afrike sa postupne odhaľujú herecké mená, s ktorými televízia jedná, prípadne sa s nimi už dohodla na účinkovaní v seriáli.

Aktuálne je pri tom potvrdené ďalšie meno, keď účasť v ZOO potvrdil aj František Kovár. Ten sa v minulom roku objavoval na obrazovke Markízy netradične v zápornej polohe, keď v Chlapi neplačú stvárňoval mafiána. Pred tým hral v ďalšom projekte lídra Horúca krv, na jar tohto roka si zas zahral v seriáli Tajné životy RTVS.

Zoznam hercov, ktorí sa objavia v seriáli ZOO, sa tak poriadne rozrastá. Potvrdený je už napríklad aj Milan Bahúl, hviezda nielen Chlapi neplačú ale aj Búrlivého vína, pred časom Joj odhalila, že hlavnú dvojicu budú tvoriť Ján Koleník a Táňa Pauhofová. Televízia tiež na spoluprácu oslovila manželov Evu Matejkovú a Mariána Slováka, ktorí rovnako hrali v Búrlivom víne. Potvrdená je tiež Zuzana Tlučková či Marko Igonda a Jozef Vajda.

Čítať viac...
Nahor