Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Téma mesiaca

Online televízia UPC pridáva 19 staníc, z toho 12 v HD kvalite

Spoločnosť UPC zaraďuje do online televízie Horizon Go 12 staníc v HD rozlíšení a zároveň 7 nových staníc v štandardnom rozlíšení. Ide o vybrané stanice s najvyššou sledovanosťou, ako aj športové, filmové či dokumentárne stanice. Celkovo ponúka Horizon Go 75 staníc všetkých žánrov vrátane HD staníc.

Službu Horizon Go si zákazníci doteraz pustili 159 000 krát, a pozreli si takmer 1 milión relácií. Medzi najsledovanejšími reláciami sú športové prenosy, seriály, filmy a spravodajstvo.

“Klasický spôsob sledovania televízie už v súčasnosti divákovi nestačí. Vieme, že naši zákazníci chcú svoje obľúbené relácie sledovať kdekoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení. Preto sme na jar uviedli službu Horizon Go s možnosťou sledovať niekoľko desiatok televíznych staníc, a teraz túto ponuku obohacujeme o ďalšie, vrátane programov v HD rozlíšení. Horizon Go dnes umožňuje sledovať až 75 staníc, a v rozširovaní tejto ponuky budeme pokračovať naďalej,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Nové stanice v HD rozlíšení, ktoré nahradia doterajšie SD verzie týchto programov: Jednotka HD, Markiza HD, Joj HD, Dajto HD, ČT1 HD, Filmbox HD, HBO HD, Animal Planet HD, National Geographic HD, Eurosport HD, Sport1 HD, Sport2 HD.

Nové stanice v štandardnom rozlíšení: Cinemax 2, Fine Living Network, Golf Channel, Senzi, Fishing&Hunting, ČT:D / ČT art, a infokanál UPC Expres..

Čítať viac...
Nahor