Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Olympiáda robí svoje, Markíza a Joj klesajú! Večer v podpriemere obe

Joj rýchly návrat premiér Moja mama varí lepšie ako tvoja na prvý raz nepomohol, večer sa darilo Jednotke aj menším staniciam.

Letné hry v Riu už oslabujú komerčné stanice. Dvojka sa počas väčšiny pondelka mala s priamymi prenosmi, záznamami či štúdiami hýbať v komerčnej cieľovke priemerne okolo 8 %, menej už padala pod túto hranicu, viac vyskakovala vyššie. Silná bola najmä vďaka bojom na divokej vode, kde sa predstavili ďalšie naše nádeje, v popoludňajších vstupoch dosahovala podiely nad 14 % v 12 – 54, v accesse šla nad 12-tku. V tomto čase si to svoje uhralo Koleso šťastia, ktoré sa po piatku pozviechalo na podiel 23 %, späť hlboko do podpriemeru sa prepadla napriek novej časti Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď uhrala len deviatku. Televízne noviny šli pod 26 %, Noviny zas 23 %.

Večer taktiež svoje bralo Rio na Dvojke ale aj Jednotka s filmom 2Bobule. U mladých sa dostala pod 10 %, v 12+ atakovala 11 %. Vo štvorici po Slovensku uhralo podpriemer 18 %, podobne si viedlo aj Dobre vedieť! s podielom nad 18-tkou. Čert nikdy nespí dosiahol taktiež podpriemerný výkon, dostal sa na 14,5 %, ovplyvnilo to aj novinku Policajti v akcii, ktorá sa od budúceho týždňa usadí v dennom programe Joj, o málo prekročila 13 %.

Menšie stanice mali hody, Vymenené životy na Doma uhrali 7,5 a pod 9 %, Gladiátor na Dajto šiel tiež pod 9-tku. Profesionáli Plus sa dostali nad 7 %, film Deň, keď sa zastavila Zem zas prekročil 6 %. Wau s kriminálkami CSI bola medzi 3 – 4 %.

Čítať viac...
Nahor