Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ohnivý kuře z českých seriálov odštartovalo najlepšie! Uhralo priemer lídra, postupne klesalo

V priebehu seriálu stúpalo programovou zmenou zaradené Inkognito, nové Kosti sa uviedli len priemerné.

Ohnivý kuře pri svojom štarte nedokázalo vybojovať pre Markízu silnú pozíciu, udržalo ju však nad dvadsiatkou. Seriál ponúkol v úvode dve časti za sebou, ktoré postupne klesali, nakoniec dosiahli podiely 22,7 a 20,7 %. Z českých seriálov, ktoré slovenské stanice vytiahli na toto leto, šlo o najlepší štart, Okresní přebor aj V.I.P. vraždy prepadli.

Joj konkurovala až dodatočne zaradeným Inkognitom, ktoré netradične v utorok dosiahlo vlažný share 16,5 %. Postupne ale rástlo. Po ňom nasledovala dvojica akvizičných krimi seriálov. O desiatej sa s novými časťami vrátili Kosti, dostali sa na 15,5 %, seriálová novinka C.S.I. Cyber: Vraždy cez internet klesla na 13 %. Jednotka vrátila na utorky Nikto nie je dokonalý, napriek repríze bodovala s podielmi pod 13 a 17,5 % v 12 – 54 a 12+.

Na ďalších staniciach Zradná hlbočina na Dajto prekročila 6 %, Dvojičky na Plus šli pod 6 %, Manželský sľub cez 5 %. Monk uhral menej než štvorku, Dr. House túto hranicu atakoval, klesol seriál Velvet s podielmi nad 4 a pod 6 %. Kriminálky CSI na Wau uspeli s podielmi pod 4 a rovné 4 % a boli tak tesne vedľa Doma.

V priebehu dňa vyskočila cyklistika Tour de France vďaka avizovanej etape, v ktorej bol favoritom na víťazstvo Peter Sagan. V komerčnej cieľovke vystrelila zatiaľ najvyššie v ročníku až nad 27 %. Podvečer Susedské prípady dosiahli nad 25 %, Áno, šéfe na Joj prekročilo 13 %. Televízne noviny posilnili nad 30 %, Noviny zas klesli s podielom tesne cez 22 %.

Čítať viac...
Nahor