Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ohnivý kuře už vo štvrtok vybuchlo, Inkognito s rekordom v novej histórii!

Ani s tretím českým seriálom v letnej ponuke slovenských televízií to nevyzerá dobre, jeho odchod z prime-time môže byť expresný.

Ohnivý kuře čísla zo štartu nenapodobnilo. Diváci potvrdili trend, ktorý bol badať už v utorok, kedy český seriál časť divákov strácal a Inkognito rástlo, pričom vo štvrtok už bola zábavná relácia Joj jednoznačným lídrom. Ohnivý kuře totižto prepadlo s podielom len 14,5 % a rovnako dopadla aj nasledujúca Zámena manželiek s len o desatinu lepším podielom. Inkognito, naopak, získalo svoj rekord od návratu na jar 2015, keď ho malo sledovať 8,4 % divákov s podielom 25,3 %. Ide o lepší rating ako dosiahlo Dobre vedieť! deň predtým. Lídrom bol aj Kameňák 2 s podielom pod 18 %.

Markízu takto podľa všetkého čakajú ďalšie zmeny len deň po tom, čo okamžitou zmenou riešila pondelok, kde jej tento týždeň prepadol Okresní přebor.

Na menších staniciach bolo večer najvyššie Dajto s filmom Boeing 747 v ohrození s podielom tesne cez 8 %, Dr. House na Doma šiel cez 5 %, prvý diel Velvet na 5,5 %. Film Mythica: Nekromanka na Plus o málo prekročil 5 %, CSI kriminálky na Wau šli pod 3 a 4 %.

Joj naďalej škodí slabá 18-ta hodina, ktorá jej znižuje výkon spravodajstva. Áno, šéfe sa dostalo pod 13 % a Noviny nad 21 %, kým Susedské prípady uhrali 25 % a Televízne noviny pod 31 %.

Joj bola vo štvrtok napriek rozdielu v spravodajskej hodine lídrom v prime-time o menej než dve percentá, Inkognito sa stalo aj najsledovanejším programom dňa.

Čítať viac...
Nahor