Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oficiálny dátum štartu nového Paneláku je vonku! Pobeží len raz do týždňa

Z denného projektu sa stane seriál s týždennou periodicitou.

Panelák sa vráti ešte v marci. Joj potvrdzuje informácie o nasadení novej série najdlhšie vysielaného seriálu na Slovensku počas jari, pričom tak urobí ešte v mesiac, kedy vo veľkom oslavovala 15. výročie. Práve s ním televízia spájala symbolické oživenie jej kultového programu, ktorý sa dočká už 16. série.

Nový Panelák by mal v programe nahradiť vrcholiaci úspešnú rodinnú sériu Prázdniny a odštartovať v stredu 29. marca o 20:35. Nepotvrdzujú sa tak medializované informácie a prvé plány Joj, v ktorých avizovala seriál na utorky a štvrtky.

Televízia by ale mala v týždni odvysielať dve časti seriálu. Nové epizódy Paneláku budú oproti tým z minulých sérií výrazne kratšie, dosahovať by mali dĺžku okolo 30 – 35 minút. Pôvodne v plánoch tvorili nábeh k zábavným programom Nikto nie je dokonalý a Inkognitu, no nakoniec by mohol seriál zabrať samostatne jeden večer. Podľa našich informácií bude Joj totiž Panelák ponúkať v dvoch častiach za sebou a pri kratšej minutáži epizód  tak ním vyplní kľúčovú časť prime-time.

Panelák už medzičasom stihol odhaliť aj ďalšiu novú tvár. Súčasťou pripravovanej série bude aj Lujza Garajová Schrameková, ktorá si zahrá zubárku ordinujúcu priamo v paneláku. Prostredníctvom jej linky by sa v seriáli mali objavovať viaceré „guest stars“, potvrdený je už napríklad Peter Marcin. Panelák tak bude aj naďalej hostiť známe osobnosti.

Novými tvárami budú aj Lucia Lapišáková a Marcel Ochránek, ktorí stvárnia manželov v kríze. Podľa Nového času môže byť ich linka inšpirovaná rozpadom manželstva Andyho Krausa, veľkú úlohu v linke manželov zohrá milenka. V nových častiach si zahrá aj samotný Kraus, objaví sa ako milenec Diany Mórovej.

Okrem iných už skôr televízia potvrdila aj Mila Kráľa, Vlada Černého či Natáliu Germániovú. Na fanúšikov seriálu budú chcieť tvorcovia zapôsobiť najmä návratom Hany Gregorovej, ktorá sa z deja dávnejšie vytratila a za svoj odchod tvorcov kritizovala. Z pôvodného osadenstva sa vrátia aj Diana Mórová, Robo Jakab, Ján Koleník, Mirka Partlová, Marián Miezga či Braňo Bystriansky.

Čítať viac...
Nahor