Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oficiálne plány Markízy na leto: Zaútočí na Vinárov, Doma vypočula prosby divákov! No len sčasti

Najmä v prípade Domy Markíza prekopala pôvodné plány. Pozrite sa, aké štruktúry oficiálne prezentuje televízna jednotka.

Prázdniny sa blížia a slovenské televízie do konca týždňa predstavia oficiálne štruktúry na prvý júlový týždeň. Markíza robí oproti pôvodným zámerom, ktoré sme vám prezentovali na našom webe, niekoľko zmien.

Markíza ostane oproti prvým plánom takmer nezmenená. Jediná zmena nastáva v pondelky a piatky, kedy líder prehodí programy medzi jednotlivými dňami. Minimálne v prvý júlový pondelok bude mať nakoniec priestor česká komédia, keď televízia avizuje Babovřesky 2. Dôvod je jasný, Joj v tomto čase podľa neoficiálnych plánov chystá nasadiť český seriál Vinári. Je možné, že pre Babovřesky Joj plány prehodnotí. Americká komédia nakoniec dostane priestor. Šou Vo štvorici po Slovensku 2 zatiaľ v programe nefiguruje. (pôvodné plány Markízy)

Aj v prípade Dajto robí televízia niekoľko úprav. Od júla na stredy nasadzuje sériu Jack Hunter, s ktorou pôvodne rátala na piatky, v soboty o 20:30 nakoniec končí s Čiernym zoznamom aj nasledujúcim NCIS a nasadzuje filmy. Čierny zoznam bude pokračovať s premiérovou prvou sériou v dvoch častiach za sebou okolo 22:30. (pôvodné plány Dajto)

Veľké zmeny oproti pôvodným plánom robí Doma. O 20:30 prekvapivo z programu zmizne fungujúci Mentalista a do jeho slotu stanica nasadí reprízy Hriešneho zoznamu. Tie mali byť pôvodne nasadené v telenovelovom slote o 21:30. Hriešny zoznam sa uvedie prvý raz v pondelok 29. júna v dvoch častiach za sebou, v nasledujúce dni pobeží s jednou časťou.

O 21:30 nakoniec Doma predsa len nasadí novinku. Na teraz si však neprichystala telenovelu ale americkú sériu Outlander, ktorú uvedie pod názvom Cudzinka. Ide o čerstvý seriál, ktorého prvá séria skončila len v máji tohto roka. Televízia má pre túto chvíľu k dispozícii 16 častí. Okrem utorka pobeží minimálne aj v stredy a štvrtky, odštartuje v utorok 30. júna o 21:30 s dvomi časťami za sebou. Viac sme vám o novinke priniesli v tomto článku. O 22:30 bude Doma vysielať avizované romantické filmy, nezmenili sa ani ďalšie sloty. (pôvodné plány Doma)

Oficiálna štruktúra Domy na 1. júlový týždeň
doma oficialna struktura prvy julovy tyzden 2015

Oficiálna štruktúra Markízy na 1. júlový týždeň
markiza 2015 oficialna struktura prvy julovy tyzden

Oficiálna štruktúra Dajto na 1. júlový týždeň
dajto 2015 oficialna struktura prvy julovy tyzden

 

Čítať viac...
Nahor