Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oficiálne plány Joj na leto: Proti Babovřeskám premiérové prekvapenie!

Zmeny oproti pôvodným letným plánom robí aj televízna dvojka. Prvý týždeň prázdnin podľa všetkého odštartuje v špeciálnejšom režime.

Po Markíze zverejnila oficiálny program na prvý júlový týždeň aj Joj a zdá sa, že slovenské stanice si tento rok nič nedarujú ani v druhom mimosezónnom období. Kým Markíza sa rozhodla prekryť štart Vinárov druhými Babovřeskami, Joj ponúkne v pondelok 29. júna nakoniec iný program. Aj na tento deň totiž ešte nasadí premiérové vydanie Inkognita, ktoré malo pre túto jar vyvrcholiť v stredu 24. júna. Večer doplní už avizovaná premiérová časť Sladkého života.

Vinári v prvý júlový týždeň na Joj figurujú nakoniec v stredajšom prime-time, kde odštartujú s dvomi časťami za sebou. Pôvodne plánovaná premiérová 10. séria Kosti zatiaľ v programe chýba. Zmena nastáva aj v piatky, kde nakoniec Joj nasadí českú komédiu. Tento žáner na piatok pôvodne plánovala Markíza, presunula ho na spomínaný pondelok. (pôvodné plány Joj)

Zmeny urobila Joj aj na menšej Plus. Rozhodla sa zachovať fungujúci víkendový slot s pôvodnými komediálnymi produktmi (v prvý týždeň Profesionáli a Experti), na leto ho chcela presunúť na piatky. V tento deň pobežia filmy plánované na sobotu. (pôvodné plány Plus)

Wau je oproti pôvodným plánom najpodobnejšia. Zmena prichádza so začiatkom hlavného programu, ktorým bude už čas 20:00. V pondelok 29. júna v tomto čase pobežia Geissenovci, ktoré v ďalšie dni vystriedajú Nákupné maniačky. V piatok pôjdu dva diely. Joj sa nakoniec pre letný prime-time Wau rozhodla nevybrať Klan, ale ďalší z neúspechov z hlavnej stanice Vdovu. (pôvodné plány Wau)

Joj okrem iného potvrdzuje nasadenie Afér na 18-tu hodinu, Súdna sieň sa vysúva na 17:30. Taktiež platí zaradenie kultového seriálu M*A*S*H po Novinách o 12 či návrat niekdajšieho hitu Baywatch, ktorý pobeží na Plus v pracovné dni po 17-tej.

Oficiálna štruktúra Joj na 1. júlový týždeň
joj struktura leto 2015

Oficiálna štruktúra Plus na júl (máme potvrdené)
plus struktura leto 2015

Oficiálna štruktúra Wau na 1. júlový týždeň
wau struktura leto 2015

Čítať viac...
Nahor