Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

OFICIÁLNE: Let´s Dance opráši Markíza v tomto roku, šiesta séria jej hlavným ťahákom jesene!

Televízia dala tanečnej šou prednosť pred Hlasom Česko Slovenska.

Let´s Dance sa po šiestich rokoch vráti na televízne obrazovky. Markíza už oficiálne oznámila, že s formátom počíta, pričom potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk ešte z januára tohto roka.

Ich súčasťou bol aj plán televízie vrátiť šou na jeseň tohto roka, čo sa aj potvrdzuje. Markíza oznámila „pretancovanú jeseň“ a Let´s Dance sa tak stane jej hlavným ťahákom jesene 2017. 

Markíza pôvodne do tohto roku avizovala v rámci veľkých talentových formátov projekty Tvoja tvár znie povedome a tretiu sériu Hlasu Česko Slovenska. Už začiatkom roka sa však v televízii začalo špekulovať o oživení Let´s Dance, tanečná šou nakoniec dostane aj prednosť.

Dosiaľ posledná druhá séria Hlasu Česko Slovenska ukázala nestabilnú výkonnosť, najmä po uplynutí kastingových kôl, kedy začala klesať. Markíza aktuálne potrebuje čo najväčšie programové istoty, celebritné programy sú pritom v kurze.

Let´s Dance bude len jedným z viacerých formátov, ktorými bude chcieť Markíza na jeseň výrazne zabodovať. Podľa aktuálnych informácií si chce nakoniec pre jesennú sezónu ponechať náročný formát Extrémne premeny Slovensko, od ktorého si sľubuje veľkú výkonnosť. Pokračovať bude Horná Dolná, ktorá je napriek poklesu stále jej najsledovanejším programom, pripravuje tiež úplnú súťažnú novinku, o ktorej detaily zatiaľ neprezrádza, spustí ju však tento rok. Na svoje spustenie k tomu čaká nový komediálny seriál Kuchyňa so silným obsadením, rovnako ako Extrémne premeny ho avizovala už na jar. Pre tento rok tiež rátala s novou detektívkou Detektív Dušo.

 

Čítať viac...
Nahor